Komerční sdělení

Dopřejte dětem La Siestu a volnost při hře

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
52749 obr1
52749 obr1

Neustálý dohled a řízené aktivity dětem nesvědčí. Nejvíc ze všeho potřebují volnou hru a rozmanitý pohyb. Aktivity, které si děti řídí samy, rozvíjí mozek, kreativitu a sebepoznání.

Zdroj: La-siesta.cz

Bezpečný prostor pro volnou zábavu a nenucené pohybové aktivity dětí od 3 do 10 let nabízejí houpací sítě a sedačky z nové kolekce od La Siesty. Na jejich vývoji se podíleli lékaři a odborníci z německé Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice dětí (BAG) a děti je milují. Mohou v nich dovádět, houpat se nebo si nerušeně číst, snít a relaxovat. Houpačky se hodí do domu i na zahradu.

Kouzlo houpání

Houpání podle odborníků z BAG vytváří důležité stimuly pro rozvoj mozku. Vytvářejí a upevňují se při něm nová neuronová spojení, která zvyšují funkčnost mozkové kůry a tím i přirozenou inteligenci dětí. Navíc, při houpání, aniž by si děti všimly, budou posilovat svaly, rozvíjet motoriku a smysl pro rovnováhu.

Kouzlo hry

Bez toho, aniž byste nechali děti samotné řídit své aktivity, nikdy nepřijdou na to, co je baví. Nikdy neobjeví svou kreativitu, tvořivost a důvěru sami v sebe. S houpacími vaky a sítěmi La Siesta se o jejich bezpečnost nemusíte bát. Jsou vyrobené z kvalitní organické bavlny, mají zesílené a vypolstrované lemy a jsou opatřené bezpečnostním závěsným systémem.

ZÁVĚSNÝ HOUPACÍ VAK JOKI

Malé děti se budou dobře cítit v závěsném hnízdečku La Siesta Joki, který je vystlaný měkkým polštářkem. Bezpečnostní otočný čep, který zabraňuje překrucování a opotřebení látky, lze pomocí závěsné sady snadno uchytit do stropu či zavěsit na trám i větev stromu. Díky bezpečnostnímu čepu ho také lehce svěsíte a uklidíte.

Také jeho údržba je snadná, vak se dá snadno vyprat v pračce na šetrný program. Za tímto účelem jsou závěsné prvky i polštářek odnímatelné.

Zdroj: La-siesta.cz / Závěsný systém La Siesta je součástí balení a je dodáván se všemi potřebnými šrouby a hmoždinkami.

BOX: Vhodný pro hyperaktivní děti

Houpací vaky a sítě se dají využít i jako pomůcka při léčbě hyperaktivních dětí trpících poruchou pozornosti. Tyto děti si svým neposedným chováním přirozeně stimulují centrum rovnováhy, které produkuje speciální látky, jež se právě v jejich organismu nacházejí ve velmi nízké koncentraci.

Zdroj: La-siesta.cz

Zdroj: La-siesta.cz

Na zahradu se hodí závěsný vak La Siesta Joki Air z funkční síťoviny. Je vzdušný a velmi prostorný, dětem vydrží až do 12 let věku.

HOUPACÍ SÍTĚ PRO DĚTI

Zdroj: La-siesta.cz

Větší děti uvítají ve svém pokoji houpací sítě. Dětské houpací sítě Moki od La Siesty jsou krásně barevné, ušité z plyšově hebké organické bavlny a mají zesílené a vypolstrované kraje. Bezpečnostní závěsný systém je součástí balení, síť je velmi skladná – stačí uvolnit jeden úchyt, přidat k druhému a nechat síť viset na zdi.

Když se v síti děti uvelebí napříč, mohou se v ní houpat jako na houpačce – dopředu dozadu. Zdravá zábava i odpočinek jsou zaručeny. Investice do tohoto kusu nábytku se vyplatí, uvidíte.

Komerční sdělení
Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články