Komerční sdělení

Dětský marketplace – nákupy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
deti
Zdroj: Shuttersotck

Znáte Pidio.cz? Nový specializovaný vyhledávač zaměřený pouze na dětské zboží. Nejde o prodejce, nabízí selekci kvalitních produktů, takže se jedná o nezávislou platformu. Funguje na podobném principu jako Heureka, oproti ní má lepší třídění řazení i filtrování. To ale není vše, co Pidio.cz nabízí. Poskytuje i rady a tipy, a to jak z odborného hlediska, tak i laického, neméně důležitého, protože poznatky z praktického života jsou rovněž potřeba. Dále zde najdete i soutěže o lákavé ceny. Navíc je zde možné propojení návštěvníků sociálních sítí. Tento dětský srovnávač denně nabízí přes 200 000 kusů zboží. A neustále se rozrůstá. Navíc jde mnohdy o tipy na výrobce, které nepatří do mainstreamu, takže budete originální. Pojďme se na tento marketplace podívat podrobněji.

Nový dětský srovnávač zboží

Srovnávač cen je velmi propracovaný, protože vás i sám navede na zboží, které byste měli hledat. Jak jistě víte, když se s něčím seznamujete, nevíte, jaké možnosti se vám naskýtají. Na Pidio.cz se stačí podívat na základní sekce a ty vám rozbalí další podsekce. Například v oblasti bezpečí zde naleznete výrobky do domu i auta, v rubrice kočárků si můžete směle vybírat z typů kočárků i různých doplňků. Můžete i přímo zadat do vyhledávače výraz, pokud půjdete po něčem konkrétním pátrat a nebudete se chtít zdržovat rolováním.

Dětský srovnávač cen – diskuze i poradna

Tento web je první svého druhu u nás, protože zde najdete několik služeb. Zároveň se jedná o ty, které nejvíc oceňují maminky, jak bylo zjištěno dle mnoha průzkumů. Což je skvělé, protože v konečném důsledku to maminkám šetří čas, kterého nemají nazbyt. A to se týká těch, které jsou teprve těhotné, na své si však přijdou i maminky, které se z miminka již radují. Pro optimální využití služeb je dobré si založit účet. Pak se budete moct zúčastňovat diskuzí s ostatními uživateli i odborníky. Jde však o anonymní uživatelská jména, tedy si můžete dát přezdívku, pokud chcete, takže se nebudete stydět zeptat se i na problém, který byste nesvěřili ani kamarádce. I když jde o srovnávač, tak tím, že je specifický, nabízí i benefity v podobě rad a tipů od lékařů i jiných maminek. Třeba i blogerek, těch které mají zkušenosti.

Dětské zboží – nejlepší ceny

Pidio.cz je projekt mladých lidí, který vznikl před čtyřmi lety. Jejich filosofií je poskytování služeb v oblasti dětských potřeb, rovněž odborné poradenství a poskytování pomoci maminkám. Web si klade za cíl jim také nabízet kvalitní prověřené produkty od českých i zahraničních výrobců v co nejlepší cenové relaci. Nedílnou součástí je komunitní fórum, kde se sdružují maminky a řeší své problémy. Což se může týkat miminek i mužů. Právě zde uživatelky snáze otevřou srdce, protože jde přece jen o anonymnější prostředí, takže například otázky intimního života vyřeší klidně i zde než s kamarádkou. Co se týká poradny, tak zde je samozřejmě kladen důraz na odbornost, proto tu odpovídají renomovaní lékaři. A v sekci blogů zase objevíte autory, kteří své veselé a někdy i dramatické historky z mateřství převedou do odlehčených leckdy i humorných textů. Jde tak o svižnou platformu, kde maminky najdou vše, co potřebují. Na jednom místě, takže nemusíte ztrácet čas neustálým objevováním něčeho nového. Ať už budete řešit výbavičku, nemoci, sebe nebo třeba i nelehkou finanční situaci v mateřství, toto je prostor, kde najdete oporu, skvělé nákupy i vtip na blozích.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články