Komerční sdělení

Deep plane facelift vyhladí váš obličej, zkrášlí vás a viditelně omladí. Vše, co potřebujete vědět o zákroku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Facelift
Zdroj: Shutterstock

Objevily se u vás předčasně v obličeji známky stárnutí? Nebo se chcete cítit o několik let mladší, ale nevíte, jak se zbavit viditelných vad v obličeji? Přesně v tomto případě vám může pomoci deep plane facelift, který je na rozdíl od běžného faceliftu považován ze méně invazivní.

Soustředí se na hluboké vrstvy obličeje. Dokáže vaši kůži zbavit vrásek, povislých linií a vrátit mu elasticitu kůže. Deep plane facelift je vhodný pro všechny, kdo se chtějí cítit opět mladě a vypadat skvěle. Pokud o něm uvažujete i vy, přinášíme vám několik zásadních informací o proceduře.

Moderní estetický zákrok

Deep plane facelift je zákrok moderní estetické chirurgie, který zkrášlí vzhled vašeho obličeje i krku. Díky hloubkové technice bude výsledek vypadat daleko přirozeněji než u klasického faceliftu. Prováděn může být samostatně, často se ale dělá také s dalšími souvisejícími zákroky, jako jsou deep necklift nebo blefaroplastika.

Během dvě až čtyři hodiny trvajícího procesu dochází k přemístění tkáně pod úrovní SMAS, uvolňují určité vazy a remodelující hluboké úpony. Chirurg díky tomu může odstranit tuková tělesa například ve tvářích, následně pak vyhladit kůži a odstranit její nadbytečné části.

Celý zákrok se provádí v lokální anestezii. Před operací se vždy zhodnotí celkový zdravotní stav klienta, jsou proto potřeba běžná vyšetření, která vám může udělat i váš praktický lékař. Patří k nim krevní obraz, základní koagulační vyšetření a glykémie.

Proč je lepší než jiné zákroky?

Deep plane facelift je obecně považován za lepší než klasický facelift, a to z toho důvodu, že vypadá přirozeněji, má dlouhé trvání a výsledek působí jemněji. Například oproti midface liftu, který se zaměřuje jen na oblast pod víčky a kolem lícních kostí, deep plane facelift vyhladí kůži na celém obličeji.

Velké většina lidí, kteří deep plane facelift vyzkoušeli, je s výsledky naprosto spokojená. Popisují, že se jejich oči rozjasnily, kůže v obličeji vyhladila a celkově si připadají o mnoho let mladší. Velmi kladně také hodnotí přístup personálu jednotlivých klinik.

Jak si vybrat tu správnou kliniku?

Cena za deep plane facelift je obvykle okolo 75 000 výše. Alespoň je tak uváděna u většiny klinik na stránkách, nemusí být ale konečná. Se všemi potřebnými vyšetřeními se může vyšplhat ještě výš.

Není doporučováno vybírat si kliniku pouze podle ceny, mnohem důležitější jsou i další kritéria. K těm patří zkušenosti operatéra, o kterých by si měl člověk předem něco zjistit, lokalita, ve které se klinika nachází a která velmi určuje cenu zákroku, nebo třeba zkušenosti dalších klientů.

Závěrem je důležité říci, že člověk by měl zákrok podstupovat vždy na základě vlastního rozhodnutí, tedy proto, že chce on sám. Nikdy se nenechte do podobné věci přemluvit partnerem či okolím, vždy uvažujte s čistou hlavou a vy sami nakonec rozhodněte, zda do toho chcete jít.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články