Komerční sdělení

Co mu letos koupit? Inspirace na nejlepší dárky pro muže

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stastny par
Zdroj: BGStock72 / Shutterstock

Shánění dárků pro vaše blízké bývá rok od roku těžší. Většina z nás má všeho dostatek. Pokud i vy tápete v tom, co blízkému muži koupit – ať už jde například o partnera, bratra, nebo otce – máme pro vás několik tipů, kterými se můžete inspirovat.

Dobrým jídlem nemůžete chybovat

Muži toho k životu moc nepotřebují, bez dobrého jídla si ale jen málokterý umí svůj život představit. Proto každého obdarovaného potěší poukaz do zážitkové restaurace nebo třeba dárkový koš s delikatesami. Někoho potěší česká klasika, jiný dává přednost kuchyni zahraniční. Zkuste tedy odhadnout, co nejvíce ocení právě vámi obdarovávaný muž, a výběr restaurace či konkrétních delikates tomu přizpůsobte.

Pokud váš muž rád nejen jí, ale také vaří, skvělou volbou mohou být kvalitní japonské nože, pánve a další kuchařské vybavení.

Máte doma kutila?

Kdo má doma kutila, ten má napůl vyhráno. Existuje totiž nepřeberné množství nářadí a nástrojů – žádný kutil nemá doma všechno, vždy se najde něco dalšího, co se může hodit. V takovém případě uděláte nejlépe, když se muže zeptáte, co by aktuálně potřeboval. Může jít o vrtačku, sadu ručního nářadí nebo třeba sekeru či motorovou pilu. Možnost jsou ale, jak již bylo řečeno, takřka nekonečné.

Alternativou je nekonečný přísun inspirace, darovat tak můžete předplatné kutilských magazínů, případě koupit knihu pro kutily s návody na různé postupy a inspirací na další zlepšováky.

Co koupit fandovi vojenské techniky a akční tematiky?

Další oblastí, kde u značné části mužské populace nemůžete udělat chybu, je akční a vojenská tematika. Co takhle pořídit muži dárkový poukaz na střelnici? Například v Praze se nachází střelnice Prague Ranger, kde si lze legálně zastřílet z legendárních zbraní, aniž by váš muž musel tyto zbraně vlastnit, nemusí mít ani zbrojní průkaz. Vše totiž probíhá v bezpečném prostředí za asistence profesionálních instruktorů.

Můžete také naplánovat výlet na vojenskou přehlídku, do starých bunkrů, nebo třeba koupit lístky na nejnovější akční film.

Máte větší rozpočet? Můžete pořídit elektroniku

Máte-li pro dárky vyhrazenou vyšší částku, můžete se ohlédnout po elektronice. Například kvalitní chytrý telefon vás bude stát minimálně jednotky tisíc korun, velice snadno se ale dostanete do řádu desetitisíců. Ani bezdrátová sluchátka dnes nejsou příliš levná. Pomineme-li nejlevnější kusy nižší kvality, které vás vyjdou na stokoruny, většinou pořídíte sluchátka za jednotky tisíc korun.

Do kategorie elektroniky spadají ale i bezdrátové reproduktory, chytré náramky a hodinky, notebooky, tablety, drony a spousta dalšího.

Kdo pak opravdu šetřit nemusí, ten může pořídit herní počítač včetně herního příslušenství nebo třeba moderní televizor.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články