Komerční sdělení

Chcete nakoupit kvalitní vánoční dárky levně? Počkejte na Black Friday!

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Black Friday
Zdroj: Shutterstock

Přesně v tuto chvíli přichází pomalu a jistě čas na vymýšlení vánočních dárků pro všechny členy rodiny. Je to fuška, že? Ačkoliv za vás nevyřešíme samotný výběr, i přesto vám poskytneme super tip, díky němuž ušetříte klidně i desítky tisíc korun. Jak je to možné?

Každoroční slevy

V průběhu celého roku se můžete setkat s řadou menších i větších slevových akcí. Žádná z nich však není tak výrazná, jako právě slavný Černý pátek. Tato příležitost má tradici již od roku 1929, kdy zkrachovala burza v New Yorku a začala ohromná recese.

Co se stane, když lidé nemají peníze? Zkrátka a dobře neutrácí za nic jiného než nejnutnější věci pro přežití. Z toho důvodu v tehdejších dobách uspořádali majitelé obchodů výrazné slevy, aby nalákali zchudlé rodiny. Daný čin se stal jakousi tradicí, kterou ctíme dokonce i dnes – v roce 2023.

Objednávejte z Notino

V tomto ohledu se mezi nejvýraznější hráče na našem trhu řadí zejména známý e-shop Notino, jenž prodává primárně kosmetiku. V posledních letech zařadil do svého repertoáru i doplňky stravy, produkty zubní péče, vybavení pro milovníky cvičení a podobně.

A kdy si vlastně užijete v rámci daného obchodu svůj Černý pátek? Buďte připravení, jelikož tuto příležitost dostanete už 20. listopadu (pondělí). Konec očekávejte 26. listopadu (neděle). Během těchto šesti dní pořídíte ohromné množství zboží o desítky % levněji.

Ať už se tedy chystáte potěšit svou milovanou, maminku, děti, bratra, strýce, dědu, nebo vám schází dárek pro kolegy, máte možnost ušetřit klidně i tisíce korun.

Zajímá vás, jak to přesně funguje? Chcete se podívat na inventář dostupného zboží v obchodě? V tom případě se mrkněte na webové stránky pod odkazem v první půlce článku a ihned získáte potřebnou inspiraci.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články