Komerční sdělení

Chcete mít dokonalé boky i zadeček? Máme pro vás tip na krém, který zabere

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Skin,Care,And,Anti,Cellulite,Massage.,Perfect,Female,Buttocks,Without
Zdroj: Shutterstock

Plavková sezóna je v plném proudu a vy ještě několikrát letos dostanete možnost ukázat své dokonalé boky i zadeček. A to i přesto, že je za okny už podzim. Počasí předpovídá ještě vysoké teploty, koupaliště budou ještě nějaký čas také otevřená. Pokud po dokonalé postavě navíc toužíte nehledě na to, zda jo právě denně vystavujete před lidmi, je třeba o sebe správně pečovat.

Když se v Brazílii řekne BUM BUM, každý ví, co to znamená. Tamní lidé tímto výrazem oslavují dokonalost lidského těla. To je jako i v dalších kulturách pro obyvatele Brazílie posvátné, oni ale oslavují především oblasti pasu a hýždí. A právě proto vznikl i krém, který o tyto části lidského těla pečuje.

Postará se o pevnou a zdravou pokožku

Brazilian bum bum cream je přípravek, který zpevňuje a vyhlazuje boky, hýždě i samotný zadeček. Vaše tělo tak bude vypadat v plavkách dokonale a vy se za něj nikdy nebudete muset stydět.

Na pláži budete hvězdou číslo jedna, převlékání na veřejnosti už pro vás nebude problémem. Dámy, pokud jste doposud nebyly se svým tělem spokojené, po použití tohoto přípravku se všechno změní.

Ve spodním prádle pak budete pro svého partnera svůdnější než kdy jindy. Předveďte své sebevědomí a ukažte svou dokonale hebkou pokožku při příležitostech, na které váš muž nezapomene.

Mnoho účinných látek

Pokud patříte k lidem, kteří přesně chtějí vědět, co používají, jste na správné adrese. Mnoho krémů má totiž velmi nejasná složení a často ani nevíte, k čemu která látka slouží. Přípravky často uvádí pouze latinské názvy.

Body,Care.,Woman,Applying,Cream,On,Legs,And,Buttocks.,Female

Zdroj: Shutterstock

I když někdy bývá složení kompletní, člověk se v popiscích jen těžko vyzná a musí si pak zpětně dohledávat na internetu, co si to vlastně koupil. A často se stává, že ani tak není z výsledků chytrý.

V tomto případě se ale setkáte s jasnými informacemi. Bum bum cream obsahuje guaranu, která zpevňuje a vyhlazuje kůži, kokosový olej vyživující a hydratující pokožku a açaí olej, který je bohatý na antioxidanty.

Díky tomu všemu bude vaše pokožka nejen jemná a vyhlazená, ale bude si také udržovat mladistvý vzhled, který vám budou mnohdy i o několik let mladší ženy závidět. Udělejte si proto radost a pečujte o sebe, jak nejlépe můžete. Navíc myslete na to, že radost uděláte nejen sobě, ale také svému partnerovi, který vaše nové já jistě velmi ocení.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články