Komerční sdělení

Černý pátek v létě? U nás to jde!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
parfem
Zdroj: Shutterstock

Víte, v čem se máme lépe než v Americe? Že u nás máme mega slevy i během roku. Nemusíme čekat na listopad, kdy se koná Black Friday, český Černý pátek oslavíme v létě, a navíc ten může trvat i týden.

Černý pátek – kdy se koná?

Těžko říct, proč Češi aplikují Černý pátek vícekrát v roce, navíc i po více dní. V Americe se totiž tento den koná pouze den po svátku Díkůvzdání, tedy ve čtvrtý pátek v listopadu. Možná je to tím, že milujeme více slevy. Víte, za co Češi nejvíce utrácí? Je to kosmetika. Ta se hodí vždy a jde o univerzální dárek pro ženy i muže. Oblíbené jsou například parfémy. Parfém sám o sobě totiž vytváří stopu, která zůstává po našem odchodu. A vlastně i vůně ohlašuje náš příchod. Jde o specifickou vůni, díky níž si nás každý zapamatuje. Proto nyní využijte jedinečné akce a kupte si svůj vonný flakonek za nejlepší cenu. Černý pátek se již brzy bude konat na Notinu, od 10. do 16.7.

Luxusní parfémy – Black Friday

Parfém si jistě umíte vybrat sami. Když ale zmiňujeme dárky, tak jak se trefit do vkusu obdarovaného? Nejjednodušší je znát značku a název parfému, který dotyčný používá. Někomu nevadí vůně střídat, proto si všimněte, zda má dotyčný zálibu v citrusových vůních, orientálních nebo například květinových. Jistým vodítkem může být i název vůní, jež dotyčný používá. V parfumerii vám poradí, jaká obměna by byla vhodným prezentem. Můžete se podívat na internetu i sami. Stačí si nastudovat složení vůně, kterou dotyčný používá. Podívejte se, jakou má hlavu, srdce, základ a o jaký druh jde. Podle těchto indicií odhadnete podobnou vůni. A menší rada na závěr? Pokud jde například o partnera, pak je ideální, aby parfém voněl i vašemu nosánku, protože jej budete cítit více než on sám, když spolu trávíte společný čas. Takže udělejte radost tak trochu i sobě.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články