Komerční sdělení

Bydlení na klidném místě, přitom na dosah centra Prahy

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
praha
Zdroj: Shutterstock

Praha je metropole mnoha příležitostí. Pokud vás láká bydlení v hlavním městě, prvně si ujasněte priority, co se lokality, občanské vybavenosti a služeb týče. Velice zajímavá je Britská čtvrť, kde narazíte na celou řadu malebných kaváren, moderních vinoték, ale i restaurací s výtečnými pokrmy. Samozřejmě se myslí i na příznivce sportů, pro něž jsou připraveny venkovní i vnitřní posilovny.


Britská čtvrť myslí i na ratolesti, a proto připravila hned několik dětských hřišť s rozmanitými atrakcemi. Nové byty Stodůlky dovolily postavit z mnoha důvodů. Pražská část se dynamicky rozvíjí a láká na rezidenční bydlení.

Pulzující část metropole

V případě, že hledáte rezidenční projekt, který vám poskytne vše, na co si jen vzpomenete, Britská čtvrť je pro vás jako stvořená. Novostavby Praha neustále buduje, ovšem ne všechny jsou vyhovující. Britská čtvrť se totiž odlišuje tím, že propojuje práci, bydlení i urbanistický přístup.

Setkáte se s mnoha lidmi, protože se konají i sousedská setkání, která zlepšují společenský život. S ostatními tak můžete ochutnat například svatomartinská vína anebo vyrazit na uměleckou výstavu či rozsvícení vánočního stromu.

Architektura je moderní a atraktivní

Britská čtvrť je koncipovaná jako začátek Západního města, a proto se developerské společnosti pustily do výstaveb mnoha administrativních budov, rezidenčních domů a dalších zajímavých objektů. O nové byty v Praze je obrovský zájem. Zatímco někdo preferuje nízkopodlažní řešení, jiný zase vysoké budovy s úžasnými výhledy.

Byty v nabídce mají různá dispoziční řešení, a to od 1+kk do 4+kk. Všechny disponují buď terasou, nebo balkonem. Developer FINEP, který za realizací Britské čtvrti stojí, má ještě několik bytů volných. Stačí se podívat na jeho stránky, možná vás zaujme i jiný developerský projekt.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články