Komerční sdělení

Boty na podpatku nejsou jen lodičky a kozačky!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Boty na podpatku
Zdroj: Shutterstock

Když se řeknou boty na podpatku, každému se nejprve vybaví plesové lodičky, boty na podpatku s otevřenou špičkou nebo kozačky. Pokud se ale zamyslíte, tak je druhů této obuvi mnohem více.


Ať už vybíráte jakékoliv boty na podpatku, při volbě se řiďte jednoduchými doporučeními, které vám pomohou volbu usnadnit. Existuje mnoho druhů obuvi na podpatku, které se hodí k různým událostem. Pojďme si je proto společně představit!

Elegantní lodičky na společenské události

Vzhledem k tomu, že právě začíná plesová sezóna, je pravý čas na nákup lodiček a otevřených bot na podpatku. A víte, na co se zaměřit a podle čeho vybírat barvu? V případě, že vybíráte obuv ke společenským šatům, je vhodné ji barevně sladit se svrškem, který budete mít na sobě, nebo alespoň s odstínem barvy plesových šatů.

Myslete ale také na své vlastní pohodlí. Dámské lodičky, které vybíráte, by měly být především komfortní na chůzi. Mnohé bývají vybaveny speciální stélkou, která pomáhá k pohodlnému nošení tohoto typu obuvi.

Kozačky a kotníkové boty na zimu

Stejně jako na lodičky na podpatku i na výběr kozaček a kotníkových bot je teď ten pravý čas. Kotníkové boty na podpatku jsou na zimní chladné období jednoznačným favoritem. Pokud jste fanouškem ještě vyšších bot, volte pohodlné kozačky, které plní totožnou funkci.

Zde se při výběru zaměřte hlavně na vnější materiál obuvi, jeho strukturu a barvu tak, aby ladily s vaším kabátkem nebo bundou. Důraz dejte také na zateplenou vložku, aby boty dostatečně udržovaly vaše nohy v pohodlí a teple.

Boty na podpatku

Zdroj: Shutterstock

Mokasíny a polobotky

S pomalu se blížícím jarem se můžete začít poohlížet i po ležérních mokasínách na podpatku nebo po formálních polobotkách na podpatku. V obou případech se jedná o velmi nízký podpatek a bez problémů v nich můžete chodit po celý den.

Na rieker-eshop.cz dokonce najdete obuv, která obsahuje speciální podešev s technologií Antistress, která tlumí nárazy při došlapu tak, že i po celém dni na nohou vás nebude nic bolet. Vaše nohy se tak budou cítit jako v peřince!

Boty na podpatku

Zdroj: Shutterstock

Nazouváky, pantofle a sandály

A nakonec máme poslední tip, který se týká letní obuvi na podpatku, na kterou je stále mnoho času a ještě pár měsíců potrvá, než ji opět nazujete. Jak sandály, tak i pantofle a pohodlné nazouváky můžete najít na mírném podpatku, který ozvláštní podešev a dodá tomuto druhu obuvi úplně jiný vzhled.

Tak na co čekáte? Už jste si vybrala ten pravý pár pro vaše nožky?


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články