Komerční sdělení

Bolestí krční páteře vás zbaví masážní přístroj pro uvolnění krční páteře

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Krcni pater
Zdroj: Shutterstock

Máte sedavé zaměstnání? Trávíte většinu pracovního dne prací na počítači nebo ve vzpřímené poloze ohnuti vykonáváte nějakou stereotypní činnost? Špatně často zvedáte těžké předměty? Pak si o bolesti páteře přímo říkáte. 

Až osmdesát lidí ze sta bylo někdy postiženo bolestí zad. Většinou je způsobuje zanícené nebo přepjaté svalstvo, omezená pohyblivost, popřípadě tlak na nervy. V každém případě je třeba rozlišit bolest krátkodobou a dlouhodobou. Zatímco ta krátkodobá většinou během pár dní odezní, ta dlouhodobá už vyžaduje vyšetření lékařem. Může být totiž známkou vážnějšího onemocnění. My se v tímto článku zaměříme na bolest krátkodobou, respektive možnosti, jak si od ní ulevit.

Jóga a cvičení

Spousta bolestí zad je způsobená ochablými zádovými svaly, které je tak na místě posilovat, ať již v posilovně na k tomu určených strojích (ideálně pod dohledem trenéra), nebo doma prostřednictvím videí na internetu. Je jich tam spousta. Skvělé výsledky přináší i jóga.

Masáže a masážní přístroje

Od bolestí vám rovněž mohou ulevit masáže. Klasická ruční masáž zad, nebo masáž lávovými kameny. V obou případech to ale chce odborníka. Špatný masér vám páteř může ještě víc zablokovat. Sázkou na jistotu v tomto ohledu jsou kvalitní masážní přístroje. Vaší pozornosti by neměl uniknout například masážní přístroj BeautyRelax Neckpress Premium poskytující skvělou rehabilitaci krční páteři.

Vzduchová komprese a infračervené teplo

Masážní přístroj na krční páteř fungujíce na principu vzduchové komprese a infračerveného tepla. Tato kombinace okamžitě uvolňuje nepříjemný tlak mezi krčními obratli, uvolňuje svalovou tenzi zmírňuje otoky a zkvalitňuje krevní oběh. Tento masážní přístroj na krční páteř by rozhodně měl mít své místo v každé kanceláři. Není totiž rozměrný a snadno se ovládá. A v případě potíží je hned připraven k použití. Vyzkoušejte si kvalitní masážní přístroje Beauty Relax i vy a přesvědčte se, že skutečně zabírají.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články