Komerční sděleníŽivotní styl

Blíží se Valentýn a my máme tip na nejlepší dárek. Poraďte partnerovi, nebo si udělejte radost sama. Tohle musíte vidět

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
nepetka 1
nepetka 1

Každá žena chce být stylová, originální, osobitá a spokojená. Víme, čím toho docílíte. A běžné doplňky, které znáte, to nejsou. Ty už má přeci každý. V dnešní době je zcela běžné, že máme pěkné kabelky, krásné boty nebo značkové oblečení. Tím už se mezi sebou tolik nelišíme. Můžeme si koupit cokoliv chceme a kurýr nám to doručí až domů a to klidně během 24 hodin.

Neustále se mění styly oblečení, barvy, které jsou zrovna v módě nebo oblíbené značky. Jsme tolik přehlceni nabídkou na trhu, že spousta věcí v našem šatníku nebo domácnosti, rychle ztratí na atraktivitě a výjimečnosti.

Vypadat skvěle nestačí, buďte IN, ale i EKO. V současnosti se rozmáhá jiný trend. Objevovat zajímavé značky a vychytané produkty, které mají něco navíc.

A pokud se jedná o produkty, které jsou nejen krásné, stylové a funkční, ale zároveň podporují ekologii, jste za hvězdu. A časem zjistíte, že z toho vy sama máte skvělý pocit.

Ne vždy všechny tyto požadavky jdou dohromady, proto vám chceme ukázat další produkt, který se nám podařilo objevit a který si zaslouží vaši pozornost.

Skládací lahvička na vodu s krásným šperkem z pravých kamenů se stává hitem

Před ani ne rokem představila společnost Nepetka svou unikátní lahvičku, která se velmi rychle dostala do povědomí mnoha lidí v České republice i na Slovensku.

Jen po pár měsících prodeje má firma tisíce zákazníků a na Instagramu ji sleduje přes 15 tisíc lidí. Podle recenzí a nadšení uživatelů věříme, že to je jen začátek a Nepetka si buduje velký brand, založený na spojení krásy a ekologie.

V čem je lahev Nepetka výjimečná a jiná než ostatní? Proč ji lidé milují?

Největším bonusem je určitě to, že je skládací. Po dopití ji složíte do mini velikosti a dáte do kabelky. Kdekoliv je možné si ji opět doplnit, a tím se tedy zcela vyhnete kupování vody v plastových lahvích.

To je ale pouhý začátek. Lahvička je vyrobena z potravinářského silikonu, je tedy velmi lehká, nerozbitná, a i přes vroubkované tělo lahvičky, snadno omyvatelná.

Dáte ji i do myčky a můžete ji použít na teplé i studené nápoje. Je certifikovaná jako zdravotně nezávadná i pro děti do 3 let.

Má na sobě karabinku na přichycení na batoh, tašku nebo kabelku a nosit ji můžete v krásném látkovém pytlíčku s logem, který firma nechává šít v chráněné dílně v České republice.

Je samozřejmostí, že vám Nepetka přijde domů v krásném a hlavně kompletně ekologickém balení. Vybrat si můžete z pěti barev a nedávno představila Nepetka novinku v moderní petrolejové kombinaci, která je top barvou letošního roku.

A to nejlepší nakonec. Každou lahvičku zdobí unikátní šperk, který podtrhne váš osobitý styl. Design si můžete vytvořit podle sebe.

Součástí každé lahvičky je krásný barevný přívěsek z kamenů, který lahvičku zdobí. Kdo si chce vybrat kombinaci podle sebe, může si vybrat z nabídky speciální limitované kolekce přívěsků, které vznikají každé dva měsíce a jdou do prodeje pouze v pár kusech, aby zachovaly majiteli originalitu jeho Nepetky.

Přívěsky navrhuje designérka luxusních osobních náramků Veronika Kremzová, která žije na Bali, kde se ručně podle jejího vzoru každý přívěsek vyrábí. Pracuje s těmi nejlepšími kameny a na nejdražší kolekce přívěsků dostáváte dokonce doživotní záruku.

Každý přívěsek má svůj vlastní záměr, energii a poselství, které přináší do vašeho života, podle konkrétního složení kamenů.

Před cestou do Čech prochází všechny přívěsky tradičním balijským rituálem, jsou čištěné ve svatých pramenech a nabity místním sluncem. Když se vám nakonec dostanou do ruky, mají tak krásnou energii, že vás pohled na ně doslova pohladí.

Jedná se skutečně o unikátní projekt, který rozhodně patří mezi ty výjimečné v České republice a stojí za to, o něm vědět. Pokud tedy chcete pro sebe něco krásného a ještě smysluplného, je to určitě skvělý tip.

A navíc… kdy jindy než na Valentýna byste si měla udělat radost? Je to svátek lásky a sebe přeci máte mít nejraději. Jedině tehdy můžete milovat ostatní. Mějte se ráda a dělejte i pro sebe krásné věci. A pokud jste muž, udělejte radost své ženě.

Všechny barvičky a další informace o Nepetce najdete na jejich oficiálních webových stránkách ZDE.

Autor: redakce

Související články