Komerční sdělení

Alex (51): Styděl jsem se za své problémy. Pomohla mi má žena a zázračné pilulky Amarex

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
amarex
Zdroj: Shutterstock

Řada mužů po celém světě začne mít v jistém věku problémy, které ovlivní jejich milostný život. Ani po padesátce se ale člověk nemusí nechat brzdit. Své o tom ví pan Alex, u kterého se v jeho jednapadesáti letech objevila poměrně přirozená komplikace. Naštěstí brzy zjistil, že existuje přípravek Amarex.


„Bál jsem se, kdy ten den přijde. Když si lehnu ke své ženě do postele a přitulím se, pokusím se ji svést. A potom, ačkoli bych hodně chtěl, to jednoduše nepůjde. Ten den nastal a já si pamatuji, jak trapně mi tehdy bylo,“ popisuje Alex.

Podle jeho slov není pro muže nic horšího než zklamat svou ženu. Musel se hodně přemáhat, než se znovu o něco pokusil. Ačkoli hned v dalším případě proběhlo milování bez komplikací, čím dál častěji se stávalo, že nastal stejný problém, jaký Alex popsal.

Bál jsem se to řešit

Alex přiznává, že se pokoušel si problém nepřipouštět. Jenomže čím častěji se mu to stávalo, tím víc si začal uvědomovat, že je ve věku, kdy už na některé věci nemá. Potom začal situaci řešit tím, že se ženě v posteli vyhýbal.

„Chodil jsem si často lehnout, až když žena spala. Bál jsem se, že bude něco chtít, ale já nebudu moci. Nakonec jsem se odhodlal s ní o problému mluvit a dal jsem jí najevo, že když to nejde, tak bychom to neměli pokoušet,“ svěřil se Alex.

O pár dní později za ním žena přišla s návrhem, aby vyzkoušel Amarex. „Sdělila mi, že na internetu našla jakési zázračné přírodní pilulky, které mají nejen nabudit sexuální apetit, ale také pomoci s erekcí. A i když jsem nejprve nechtěl, nakonec jsem si řekl, že za zkoušku nic nedám,“ popisuje uživatel.

Změnil se mu život

Alexovy intimní problémy trvaly asi půl roku, než se je rozhodl se ženou vyřešit. Za tu dobu mezi nimi došlo k mnoha hádkám, jejich vztah se změnil. Podle jeho slov je milování nedílnou součástí života, a jakmile s tím lidé přestanou, dojde k mnoha změnám k horšímu.

„S Amarexem se nám podařilo vztah zase vrátit do normálu. Přípravek bez jakýchkoli vedlejších účinků splnil vše, co sliboval. Se ženou si tak teď užíváme v ložnici opět naplno. A není to jenom o milování,“ přiznává Alex.

„Dodává mi sebevědomí uspokojit svou ženu ve všech ohledech. Ještě před časem jsem si připadal starý, měl jsem pocit, že už na nic nestačím. Teď to ale vidím jinak. A říkám si, že není nic špatného na tom nechat si někdy pomoci.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články