Komerční sděleníMóda

3 trendy kousky dívčího letního šatníku

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
divka koruna
Zdroj: Shutterstock

Pokud chcete, aby se vaše dcera cítila i v létě skvěle, pořiďte ji alespoň některý z aktuálních módních trendů. Připravili jsme vám tři tipy, s nimiž určitě neuděláte chybu.


Lehká džínová bunda

Hitem je už několik sezón, ale dost možná jste ji dceři ještě nepořídili, což je vzhledem k dokonalé univerzálnosti tohoto kousku velká škoda. Klasické džínové bundy se v poslední době volí jako doplněk k výrazným letním šatům, ale i lehkým bavlněným kraťasům či sukním. Hodí se do školy, na výlet, ale i na svatbu či letní grilování. Bunda dokáže zahřát v chladnějším podvečerním počasí, a ještě udělat dost parády. Pokud chcete využít veškeré zmíněné benefity, sáhněte po střízlivé variantě bez přehnaných výšivek, netradičních barev či dalších výrazných ozdob.

Letní šaty z pohodlného materiálu

I když vaše dcera neholduje šatům, minimálně jedny kvalitní by na léto mít připravené měla. Hlavní roli by měla hrát kvalita materiálu, který je příjemný na tělo i v těch největších vedrech. Chybu neuděláte v případě tak trochu nově objeveného lnu či lehoučkého mušelínu. Oba materiály v létě dokáží tělo příjemně ochladit, a navíc jsou elegantní, snadno se udržují a velmi dlouho vydrží. Další výhodou je fakt, že se hodí na narozeninovou oslavu i výlet k vodě. Zkrátka ideální oblečení pro dívky.

Látkový klobouk proti slunci

Do módy se letos vrací klasický bavlněný klobouk proti slunci, který je nejosvědčenější variantou, jak se chránit proti nechtěným účinkům dlouhého pobytu na slunci. I velké módní značky na tento kousek letos vsadily a vyrábí jej v různých variantách, stejný střih ale zůstává již desetiletí. Vsaďte buď na jednu barvu nebo velké květované vzory, které dívkám nesmírně sluší. Dívčí kloboučky v designech oblíbených seriálových a pohádkových postav zase najdete na e-shopu Olšákovi.cz.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články