Vražedné pobřeží: Po boku Nicka Slaughtera byla za hvězdu, pak už o ní nikdo neslyšel. Podívejte se, jak vypadá dnes

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
carolyn dunn vražedné pobřeží
carolyn dunn vražedné pobřeží

Chtěla se stát modelkou, ale nakonec skončila u herectví. Jenže po roli Sylvie ze seriálu Vražedná pobřeží nemohla Carolyn Dunn zavadit o další výraznou roli. Krásná rusovláska ale našla cestu, jak být úspěšná.

Je to už dlouhých třicet let, co měl premiéru seriál Vražedná pobřeží. Hlavními postavami byli svérázný detektiv Nick Slaughter, kterého fanynky milovaly a jehož ztvárnil herec Rob Stewart, a jeho věrná parťačka Sylvie Girard (také psáno jako Gerard) alias Carolyn Dunn.

Seriál, který diváci milovali, se občas vrátí na televizní obrazovky, ale takového úspěchu jako třeba Pobřežní hlídka nikdy nedosáhl.

Kráska v nesnázích

Carolyn Dunn se narodila 1. ledna 1965 a původně se chtěla stát modelkou. Její vzhled ji k tomu rozhodně předurčoval. Jenže v sedmdesátých letech se rozhodla, že zkusí herectví a rozhodla se pro kariéru herečky.

Začínala v rolích typu kráska v nesnázích, ale objevila se třeba i v seriálu Alfred Hitchcock uvádí nebo v komedii Bez respektu.

Zlom v její kariéře přišel v roce 1991, kdy začala hrát jednu z hlavních rolí v seriálu Vražedné pobřeží, díky němuž se znala známou po celém světě, včetně České republiky. Odvážná rusovláska Sylvie pro ni znamenala největší roli, kterou už nikdy nepřekonala.

To se ostatně stalo i jejímu hereckému kolegovi Robu Stewartovi, kterého si díky postavě Nicka zamilovaly fanynky po celém světě.

Zdroj: Osobní archiv Carolyn Dunn

Manžel jí nechybí

Ze stínu Sylvie se Carolyn už nikdy nevymanila, přestože se objevila nejen v televizi, ale i ve filmech a hrála také v divadle.

Poslední film The Death of Alice Blue je z roku 2009, tímto snímkem svou hereckou kariéru uzavřela. Už předtím se vrátila do města Cape Breton, kde vyrůstala a rozhodla se, že se vydá úplně jiným směrem než doposud.

Když se totiž v roce 2008 do rodného města vrátila, rozhodla se, že zde založí kliniku alternativní medicíny. Možná za to může její svobodný způsob život, ve kterém je ráda sama sebou.

Proto se nikdy nevdala a manžel jí, zdá se, nechybí. Carolyn zkrátka není vyznavačkou vážných vztahů a je ráda svobodná.

Kromě kliniky tráví čas v posilovně a cvičení je jejím velkým koníčkem. Krásnou Sylvii byste ale dnes už jen stěží poznali. Carolyn změnila vzhled a z rusovlásky se stala celkem obyčejnou a nudnou blondýnkou. Úsměv jí ale z dob její největší slávy naštěstí zůstal stejný.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články