Twilight sága: Rozbřesk – 2. část: Upíří holčička se proměnila v okouzlující dámu, která láme srdce na počkání

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Twilight saga Rozbresk
Zdroj: Profimedia

Krásná, talentovaná a úspěšná. Tak se o Mackenzie Foy mluvilo v roce 2012, když se tato mladá dívka objevila ve filmu Twilight sága: Rozbřesk – 2. část jako Renesmee, dcera hlavních hrdinů Belly a Edwarda Cullenových. Z dívky, které tehdy bylo dvanáct let, se proměnila v okouzlující mladou dámu.


Herecká kariéra Mackenzie Christine Foy odstartovala v roce 2009 v televizních seriálech. O rok později získala svou zatím nejvýraznější roli. Jako Renesmee se objevila už v první části posledního dílu ságy, ale až na úplném konci.

O větší pozornost si řekla o rok později, kdy se do kin dostal druhý díl ságy s názvem Rozbřesk – 2. část.

Lepší herecký start než v sérii s několikamiliónovou fanouškovskou podporou si dívka, která se v dětství věnovala modelingu, nemohla přát. Úspěch byl totiž předem zaručen.

S touhle kráskou se musí počítat

Přestože v mládí předváděla pro značky jako Guess, Polo Ralph Lauren, Mattel či Disney, vždycky věděla, že herectví ji láká více. S postavou Renesmee získala obrovskou fanouškovskou základnu.

Tehdy všechny okouzlila svou roztomilou dětskou tvářičkou. Jenže z malé okaté dívenky je dnes dospělá kráska.

Jako herečka začala postupně dostávat čím dál tím více příležitostí. Zahrála si ve filmech jako V zajetí démonů, Louskáček a čtyři říše či Malý princ.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mackenzie Foy (@mackenziefoy)

Ten přijela třeba v roce 2015 představit na slavný filmový festival v Cannes. Přestože v něm pouze namluvila postavu holčičky, všem bylo jasné, že s dospívající herečkou se musí počítat.

Z roztomilé dívenky půvabnou kráskou

Kvůli své pracovní vytíženosti už odmalička Mackenzie nechodila do školy a učila se doma. Vzhledem k tomu, že se objevila i v kritikou opěvovaném filmu Interstellar, za to domácí učení rozhodně stálo.

Už teď je jisté, že o Mackenzie, která letos oslaví dvacáté první narozeniny, ještě určitě uslyšíme.

Přispívá k tomu i fakt, že z roztomilé holčičky vyrostla v neskutečnou krasavici. Svůj roztomilý kukuč ale neztratila, jen je z ní teď dospělá žena. Kromě toho má perfektní postavu.

Tu si udržuje díky jízdě na koni, kterou miluje. Ve všech jejích pracovních projektech ji navíc podporuje přítel Calam Lynch, který jí věrně stojí po boku.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články