Tři muži a mladá dáma: Zvídavá Mary ukončila kariéru po čtyřech letech. Měla k tomu pádný důvod

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tri muzi a mlada dama
Zdroj: Profimedia

Z každého, kdo se ocitne v Hollywoodu, mají dětští herci tu nejtěžší a nejnáročnější roli. Vyrůstat před zraky milionů fanoušků není vůbec jednoduché. Někteří v úspěšné kariéře pokračují, jiní ne. Robin Weisman patří bohužel do té druhé skupiny.

Rodinný film Tři muži a mladá dáma se stal hned po uvedení v roce 1990 kultovním trhákem. Robin Weisman v té době bylo šest let a její role malé Mary se hned zapsala do paměti diváků.

Kromě Robin si v něm zahráli i Tom Selleck, Ted Danson a Steve Guttenberg. Zatímco všichni tři herci byli hvězdami a šli z role do role, malá Robin byla velkým objevem.

Po čtyřech letech kariéru ukončila

Dívka vzala osud do svých rukou a rozhodla se, že půjde štěstí naproti. Jenže i přes její snahu se jí na kultovní roli nepodařilo navázat a její herecká kariéra byla příliš krátká.

Není to ale tragický nebo smutný příběh. Robin žila jinak, než sama chtěla. Její filmografie je velmi krátká, přestože dívka měla bezesporu velký talent.

V poslední roli se objevila v roce 1994. Chtěla si užívat dětství a věnovat se trochu jinému životu než tomu před kamerou. Vrátila se na rodnou Floridu, kde později vystudovala vysokou školu a nyní pracuje v marketingu. Kromě toho miluje Disney pohádky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený robin weisman (@robin_weisman)

Žije bez zájmu médií

Příběh Robin Weisman je mezi dětskými herci zvláštností, protože dívka se na začátku své kariéry sama rozhodla, že si chce užívat normální život a normální dětství.

Nenechala se ovlivnit tím, co filmový průmysl může dětem udělat, a místo toho se rozhodla, že zůstane stát nohama pevně na zemi.

Dodnes ji diváci milují jako zvídavou Mary z úspěšného filmu. Od dob své první velké role se sice dost změnila, ale v jejích očích stále vidíte ty neposedné plamínky, které měla už jako Mary.

Je neskutečně krásná, i když za tři roky oslaví čtyřicítku. K filmové kariéře by se už nevrátila, život ve stínu a v poklidu jí naprosto vyhovuje.

Zdroj: looper.com
Autor: Barbora Turková


Související články