Taková moderní rodinka: Nevýrazná šprtka Alex šla na plastiku už v 17 letech. Její šokující proměně neuvěříte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ariel Winter
Ariel Winter

Malá, brýlatá, pro kluky na první pohled ne příliš zajímavá. Taková byla hvězda seriálu Taková moderní rodinka v podání Ariel Winter. Jenže z nudné holky vyrostla kráska, která ráda ukáže své křivky.

Ariel Winter Workman se narodila 28. ledna 1998 v Los Angeles a k herectví tíhla odmalička. Objevila se po boku Roberta Downey Jr. nebo nadabovala sestru kolouška Bambiho v Bambi II. Přelomovou rolí pro ni ale byla postava Alex, prostřední dcery Claire a Phila Dunphyových ze seriálu Taková moderní rodinka.

Nevýrazná šprtka

V té době bylo Ariel jedenáct let a role Alex byla poměrně nevýrazná. Zahrála si malou holku, kterou zajímá jen škola a všechno ostatní jde stranou. Na rozdíl od své sestry byla nevýrazná a nespolečenská. V pubertě dokonce přibrala a v seriálu se z ní stala tlustá šprtka s brýlemi.

Jenže jak herečka dospívala, její vizáž se hodně měnila. Z nevinné holky se stala přitažlivou kráskou, která nemá problém ukázat své křivky. A rozhodně to není žádná vychrtlina, ale holka krev a mlíko, která svou proměnou okouzlila úplně všechny.

V sedmnácti na plastice

Ne vždy byla ale Ariel nadšená, že si jí lidé všímají jen díky jejímu tělu, hlavně díky jejím ňadrům. Pro v tu dobu sedmnáctiletou herečku bylo její poprsí velikost F doslova prokletím. Proto se tehdy rozhodla jít na zmenšení prsou a dostala se na velikost D. Na první pohled byste změny hledali marně, ale dle dospívající hvězdy jde především o psychickou stránku.

Nejvíce se jí komentáře dotkly na internetu, kde jí lidi psali, že je tlustá a nechutná. Pro úpravu se rozhodla, aby zlepšila svůj život a své zdraví. Nikdy se sebou nebyla spokojenější než po úpravě. Podpořit chtěla i další mladé dívky, které bojují se svou postavou a sebevědomím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ARIEL WINTER (@arielwinter)

Matka tyranka

Plastiky má za sebou mladá herečka hned dvě a vypadá to, že je konečně spokojená. Nebojí se na sebe vzít si i krátké kraťasy a top, který jí sotva její i tak bujné poprsí zakryje. Možná je to i vzdor vůči její matce, se kterou mladá herečka rozhodně nemá dobré vztahy.

V roce 2012 Národní úřad pro ochranu dětí nařídil, aby se od matky odstěhovala. Od té doby se o ni stará její sestra Shanelle Workman, která uvedla, že jejich matka Ariel fyzicky i emocionálně zneužívá. O dva roky později byla Ariel dána do opatrovnictví své starší sestry.

Má k ní zakázaný přístup

Jejich matka Chrisoula Workman ale svou dceru komentuje i nyní. Vůbec se jí nelíbí, jak se její dcera na veřejnosti prezentuje. Myslí si o ní, že je to krásná, bystrá a talentovaná dívka, která se nemá vůbec potřebu odhalovat a předvádět.

Ariel později uvedla, že jí je líto, že její matka neustále lže a komunikuje s ní jen prostřednictvím médií. Chrisoula má se svou dcerou zakázané jakékoliv setkání a neohlášený kontakt. Rodinné vztahy mezi matkou a dcerou jsou tak zřejmě nadobro pohřbeny.

Autor: Barbora Turková


Související články