Smallville: Nesmělá Lana vypadá po 19 letech neskutečně. Právem patří mezi nejpřitažlivější ženy světa

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
smallville
smallville

Kristin Kreuk se do paměti diváků nejvíce zapsala jako Lana Lang ze seriálu Smallville. Před dvěma roky ale vyšla najevo nepěkná informace. Herečka totiž měla být součástí sekty, kterou vedla její kolegyně. Ona ale všechno popírá

Krásná Kristin Laura Kreuk se narodila 30. prosince 1982 v Kanadě. Její otec je Holanďan a matka indonéská Číňanka, což ovlivnilo Kristininu netypickou krásu.

Dívka byla odmalička vedena k umění, věnovala se herectví, ale i psychologii. Má mladší sestru a na škole byla velmi učenlivou a tichou dívkou.

Seriálová hvězdička

Roli v populárním seriálu Edgemont získala díky tomu, že jednoho dne obeslal ředitel castingu všechny střední školy v Britské Kolumbii s nabídkou účinkování v seriálu.

Kristin se přihlásila, získala jednu z hlavních rolí, a tak začala její profesionální kariéra herečky.

Do povědomí se ale dostala hlavně jako Lana Lang v seriálu Smallville. Ten sleduje dospívání Clarka Kenta, budoucího Supermana, a Lana je jeho velkou láskou. Na kontě má sice hlavně seriály, ale objevila se třeba i ve filmu Eurotrip, který se natáčel zčásti i v Praze.

Oběť sekty?

V roce 2018 ale světem otřásl skandál její herecké kolegyně ze seriálu Allison Mack. Tu zatkla policie kvůli údajnému spoluvedení sekty Nxivm, která sexuálně zneužívala ženy.

Otrokyně měly mít na těle vypálený cejch. Herečka měla spolupracovat se zakladatelem Keithem Ranierem, se kterým měla udržovat i milostný poměr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristin Kreuk (@mskristinlkreuk)


Byla to právě ona, kdo se měl účastnit i rituálů cejchování. Nově příchozím ženám měla stisknout ňadra a citovat verš, který složil vůdce sekty. Do sekty se měla dostat právě i Kreuk, která ale zapojení do kultu odmítá.

Prý tam chodila jen na cvičení, odešla v roce 2009 a žádných sexuálních bizarností si nevšimla. Raniere byl odsouzen na 120 let a herečka, která se ke všemu přiznala, byla propuštěna na kauci a nyní si odpykává domácí vězení.

Věk jí na kráse neubral

Kristin Kreuk sice za dva roky oslaví čtyřicáté narozeniny, ale z její krásy to nic neubralo. Není se čemu divit, že v minulosti ji časopisy FHM a Maxim označily za jednu z nejpřitažlivějších dívek.

Herečka pravidelně maká na své postavě, ráda cvičí a věnuje se gymnastice. Rozhodně to ale není holka, která by se o sebe neuměla postarat. Má totiž fialový pásek v karate.

Gymnastiku ostatně milovala už na střední škole, a dokonce se jí chtěla věnovat profesionálně. Oblíbený sport ale musela opustit, protože jí byla diagnostikována skolióza páteře. Nakonec se jí stalo osudným herectví.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články