Sedmé nebe: Mary už není obyčejná holka. Po 25 letech by na tuto hříšnou postavu ulovila i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jessica biel
jessica biel

Žádná holka odvedle. Herečka Jesicca Biel je známá nejen tím, že je manželkou zpěváka a idola Justina Timberlakea, ale také tím, že má za sebou několik rolí, které jí dostaly na vrchol. Za vším stál seriál Sedmé nebe.

Jessica Claire Biel se narodila 3. března 1982 v městečku Ely v Minnesotě, ale svoje dětství prožila v Coloradu. Poprvé o sobě dala vědět už ve dvanácti letech, když se zúčastnila soutěže mladých talentů prestižní herecké školy v Los Angeles. Brzy se z ní stala modelka a cesta do hereckého nebe byla tady.

Už nechtěla být hodnou holku

Velkou šanci totiž dostala účinkováním v seriálu Sedmé nebe. Seriál o každodenních problémech pastora se už v roce 1996 stal obrovským hitem a televize společnosti Warner Bros díky němu zažívala zlaté časy.

Ze začátku v něm byla spokojená i Jessica, ale postupně jí role poslušné dcery začala lézt na nervy. Kvůli seriálu totiž nezískávala role, díky kterým by vystoupila ze stínu hodné holky.

Jmenovat můžeme třeba film Americká krása, ve kterém si nakonec zahrála Thora Birch. Nejen tato skutečnost podnítila v mladé herečce pocit, že chce hrát něco jiného, a dokonce se pokusila o zrušení smlouvy a ukončení svého působení v seriálu.

Když jí ale producenti odmítli vyhovět, nafotila sérii žhavých fotografií pro časopis Gear. S titulkem „Padlý anděl“ se březnové vydání stalo nejprodávanějším číslem časopisu za rok 2000 a herečka dosáhla svého. Ze seriálu byla nakonec vyhozena.

Jenže nedařilo se jí, jak by chtěla. Zahrála si sice ve filmu Letní vzplanutí, který měl díky jejím odhaleným fotkám úspěch u diváků, ale u kritiků totálně propadl. Herečka z toho byla tak zoufalá, že se vrátila do seriálu Sedmé nebe alespoň jako host.

Všechno se změnilo, když jí zavolal producent filmu Pravidla vášně. O napravenou rebelku se po filmovém úspěchu začala zajímat média a vypadalo to, že její reputace je napravena.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Biel (@jessicabiel)

Konečně úspěch

Vstupenku mezi elitu dostala po remaku hororu Texaský masakr motorovou pilou, který se stal jak v Severní Americe, tak v Evropě velmi oblíbeným a fanoušci upírali oči hlavně na krásnou Jessicu. Ta se stala po vydání snímků ještě oblíbenější než v době Sedmého nebe.

Ihned po úspěchu snímku si zahrála ve filmu Blade: Trinity. Aby roli získala, musela absolvovat tvrdý trénink, během kterého se změnila v akční hrdinku. Jenže úspěchu se film nedočkal a Jesicca neměla tolik prostoru, kolik by si přála.

Krásná herečka se ale našla v úplně jiné roli. V roce 2012 si vzala jednoho z nejúspěšnějších zpěváků současnosti Justina Timberlakea a v loňském roce mu porodila druhého syna. Pár si ale velmi úzkostlivě hlídá soukromí a druhé dítě přiznali teprve před pár dny.

Nevěru společně zvládli

Od začátku pandemie se rodinka schovávala ve svém domě v Los Angeles, ale o porodu sympatické herečky se mluvilo už od července. Tuto informaci sice manželé nepotvrdili, ale zpěvák se teď svěřil, že jsou všichni čtyři šťastní, i když se skoro nevyspí.

Rodinnou pohodu tak nenarušila ani údajná manželova nevěra. Timberlake měl totiž v roce 2019 podvádět Jessicu se svou hereckou kolegyní, když je fotografové načapali ruku v ruce. Jessica ale nevěru ustála, manžel se jí omluvil a dnes spolu mají dva krásné syny. Tak snad na herečku brzy čeká i nějaká dobrá filmová role.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články