Resident Evil: Rain Ocampo už není žádná drsňačka. Po 19 letech je z ní učiněný anděl, který vás svou krásou ohromí

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Michelle Rodriguez
Michelle Rodriguez

Krásná, talentovaná a hojně obsazovaná. Hvězda filmů Rychle a zběsile či Resident Evil Michelle Rodriguez se nestydí nejen za své výkony, ale ani za své tělo, které ráda ukazuje klidně i kompletně bez oblečení.

Mayte Michelle Rodriguez se narodila 12. července 1978 v Texasu. Svůj exotický vzhled ani chraplavý hlas nikdy nezamaskuje. Když jí bylo deset, odstěhovala se s matkou do Dominikánské republiky, odtud do Portorika, a nakonec do New Jersey.

Rodiče si dávali pozor, aby dcera byla vzdělaná. Zasvěcovali jí třeba do Darwinovy teorie či učení svědků Jehovových. Netradiční výchova se podepsala na tom, že odmalička chtěla být spisovatelkou nebo režisérkou.

Svérázné hrdinky ji baví

Upozornila na sebe svým třetím filmem Boxerka, kde hrála boxerku, a intenzivní trénink se vyplatil. Herečka šla na konkurz vlastně jen tak, netoužila roli získat.

Tento film jí ale ukázal cestu a několikrát se pak předvedla v rolích silných žen, které se nebojí říct vlastní názor. Ona sama říká, že ji nudné postavy otravují, zajímají ji ty excentrické a svérázné.

I taková je její postava Letty z filmové série Rychle a zběsile či Rain Ocampo z další série Resident Evil. Oba dva filmy se dočkaly pokračování a ona se v nich objevila.

A to i přesto, že ve snímku Resident Evil, což je mimo jiné nejúspěšnější filmová videoherní adaptace, byla v prvním díle zastřelena. Popularita exotické herečky ale dokazuje, že fanoušci ji ve snímcích prostě chtějí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michelle Rodriguez (@mrodofficial)

Režisér byl za její návrat rád

A nejen fanoušci, ale i režiséři. Režisér filmů Resident Evil Paul W. S. Anderson se při pohledu na sérii vyjádřil, že lituje zabití Rain Ocampo, tedy postavy Michelle.

Byl proto rád, že se mohla do tohoto snímku v pátém díle vrátit. Natáčení pátého dílu série přitom nebylo nic jednoduchého.

Třeba v Moskvě kvůli tomu bylo uzavřeno celé Rudé náměstí a v Torontu se zase stala nehoda. Naštěstí se ale nikomu z herců nic nestalo. Jen přivolaný lékař byl ze začátku v šoku, protože viděl desítky zakrvácených lidí.

Většinou se ale jednalo o komparzisty a krev byla často součástí natáčení. To kromě Moskvy a Toronta probíhalo ještě v Tokiu a New Yorku.

Ve filmech je často nahá

Michelle ale není jen známou herečkou, ale také pořádnou rebelkou. Přestože jí již bylo čtyřicet dva, zřejmě se nechystá usadit. Vztah měla nejen s modelkou Carou Delevingne, ale i s mladíčkem Zacem Efronem. Nebylo to ale nakonec nic vážného.

A kráska se nestydí ani za svou sexy postavu, což oceňují i tvůrci filmů. Často ji proto ve snímcích můžeme vidět nahou.

Herečka se ale za svou postavu nestydí, klidně si na sebe vezme titěrné plavečky, ze kterých jí omylem vypadne ňadro. Jestli to je omylem, nebo naschvál, ví jen krásná herečka. Pro slávu a úspěch se holt musí občas něco ukázat na veřejnosti.

Autor: Barbora Turková

Související články