Rabín, kněz a krásná blondýna: Představitelka hlavní role se změnila k nepoznání. Její současná podoba vás překvapí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jenna Elfman
Jenna Elfman

Když se o ni ve filmu Rabín, kněz a krásná blondýna prali dva muži, na natáčení dohlížel její manžel. Herečka Jenna Elfman si tímto filmem vydobyla velký úspěch. Dnes byste ji na ulici nejspíš nepoznali.

Nebýt českého režiséra Miloše Formana, snímek Rabín, kněz a krásná blondýna by nikdy nevznikl. Byl to totiž právě Forman, který přesvědčil herce a režiséra Edwarda Nortona, aby snímek natočil. Ten do hlavní role obsadil krásnou Jennu Elfman.

Díky hodinám herectví prorazila

Ta se umění věnovala už odmalička. Od útlého věku se věnovala sportu, tancovala balet a vypadalo to, že tanci se bude věnovat na profesionální úrovni. Jenže po zranění se s tímto snem musela rozloučit.

Poté se začala věnovat herectví a poprvé se před kamerou objevila v roce 1990. Bylo to ale jen při natáčení klipu kapely Depeche Mode.

Díky hodinám herectví se začala více objevovat v reklamách i televizních seriálech. Až teprve díky roli excentrické Dharmy v seriálu Dharma & Greg si získala divácký obdiv, a dokonce byla nominována na ceny Emmy a Zlatý glóbus.

Filmový svět ji poznal hlavně díky filmu Rabín, kněz a krásná blondýna, režisérské prvotině Edwarda Nortona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jenna Elfman (@jennaelfman)

Další z davu

Samotný herec a režisér si kvůli svému filmu obarvil vlasy na blond, i když nemusel. Zatímco ve filmu o ni bojují hned dva muži, ve skutečnosti byla v té době Jenna už vdaná.

Její srdce si získal herec Bodhi Elfman, který si zahrál Casanovu z protější budovy. Vzali se v roce 1995 a od té doby jsou stále spolu. Mají mimo jiné syna s velmi zajímavým jménem – Story Elias.

Právě manžel ji přivedl k scientologické církvi, a herečka se tak zařadila po bok hvězd, jakými jsou Tom Cruise nebo John Travolta, kteří této církvi také propadli. V životě herečky se to ale nehemžilo jen úspěchy.

V roce 2004 získala nominaci na Zlatou malinu jako nejhorší herečka, anebo se jako produkční podílela na seriálu Touched. Jenže ten nakonec divácky propadl a televize CBS ho zrušila.

Dnes byste ale Jennu za krásnou blondýnkou v jejím nejslavnějším filmu hledali těžko.

Více než dvacet let od premiéry se pořádně změnila, vlasy má dnes delší, ale na rozdíl od svých kolegyň se vyhýbá plastickým operacím. Stárnout umí zkrátka přirozeně a s grácií.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články