Průměrňákovi: Otravná Sue už dávno není ošklivka s rovnátky. Neuvěříte, jak fenomenálně vypadá rok před třicítkou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Eden Sher Průměrňákovi
Eden Sher Průměrňákovi

Komediální seriál, který po celém světě slavil obrovský úspěch. Řeč je o seriálu Průměrňákovi, kde si jednu z hlavních rolí zahrála mladá Eden Sher.

Frankie Heck je žena středního věku a trochu to vypadá, že je superhrdinkou. S manželem Mikem má tři děti, která zvládá vypravovat do školy, a přitom řeší běžné rodinné starosti.

Tahle žena ze střední střídy ale neztrácí smysl pro humor a ironii. Své děti oba manželé vychovávají v lásce, ale i k praktičnosti.

Opožděný vánoční dárek

Disciplíně se snaží naučit dospívajícího syna Axla, na třídních schůzkách ustát výstřednost syna Bricka a podporovat nepříliš talentovanou, ale usměvavou dceru Sue. Tu si zahrála dospívající Eden Sher.

Celým jménem Eden Rebecca Sher se narodila 26. prosince 1991 a byla pro své rodiče takovým opožděným vánočním dárkem. Nakonec ale vyrůstala jen s matkou a dvěma bratry.

K herectví se dostala v osmi letech, kdy začala hrát ve školních představeních a zpívat ve školním sboru.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Svůj seriál mít nebude

Zlom v jejím životě přišel v roce 2009, to bylo Eden teprve osmnáct let. Dívka totiž právě získala roli Sue v seriálu Průměrňákovi a tento okamžik byl nejen pro její kariéru zlomový.

Role jí proslavila po celém světě, ale také díky ní získala cenu Critics’ Choice Television Award za nejlepší herečku ve vedlejší roli v komediální sérii.

V roce 2018 to vypadalo, že by se Eden mohla dočkat vlastného seriálu, kde by měla hlavní roli. Stanice ABC v červnu toho roku oznámila, že po závěrečné deváté sérii Průměrňákových se chystá spin-off právě o Sue Heck.

Kromě postavy mladé dívky se v seriálu s názvem Sue Sue in the City měl objevit i její kamarád Brad. Nikdo neví, co se stalo, ale stanice se nakonec rozhodla seriál neobjednat. Spekulovalo se sice o pokračování u Warner Bros., ale i z toho prozatím sešlo.

Na červeném koberci září

Mladá kráska má kariéru teprve před sebou, ale zatím to vypadá, že z role usměvavé Sue se nemůže dostat. Nicméně vyrostla z ní sympatická kráska, která rozhodně už dlouho nepřipomíná holku s rovnátky.

Za sebou má pár rolí a na červeném koberci jen září, tak snad dostane šanci ukázat svůj herecký talent i jinde.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články