Pobřežní hlídka: Z přitažlivé Caroline nezbylo vůbec nic. Takto nakynula po 20 letech

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Pobrezni hlidka
Pobrezni hlidka

Titěrné červené bikiny, plastový plovák v ruce a rozpuštěné hnědé vlasy. To byly poznávací znaky Yasmine Bleeth v roli krásné plavčice Caroline Holden. Jenže tu už dávno odvál čas a z kdysi přitažlivé herečky, která byla snem mnoha mužů, je dnes žena, na jejímž vzhledu se podepsaly závislosti na omamných látkách.

Yasmine se narodila v New Yorku v roce 1968. Před kamerou se objevila už v šesti měsících, kdy byla vybrána do reklamy jedné kosmetické značky.

Přičichla i k modelingu

V šesti letech se zase stala tváří kosmetiky dekorativní. Odtud byl už jen krůček k modelingu, jemuž se věnovala po škole.

Větší role ale na ni teprve čekaly. Tou první bylo účinkování v muzikálu Hey Babe v kanadské produkci. Další seriál se pak jmenoval Ryan´s Hope. Za výkon v tomto seriálu byla nominována na ocenění za výjimečný mladý talent.

Na konci osmdesátých let nezažila nejlepší období. Po rozvodu rodičů jí zemřela její milovaná matka. Herečka se z toho dlouho nemohla vzpamatovat.

Její odchod se podepsal na její duši. Začala trpět depresemi, které byly natolik velké, že ji na nějakou dobu vyřadily z pracovního procesu.

Zdroj: Profimedia

Pak ale přišla nabídka, která se neodmítá. Byla jí role Caroline v seriálu Pobřežní hlídka.

Pro něj bylo důležité, aby herci vypadali dokonale. V případě Yasmine to nebyl žádný problém. Jen ve smlouvě měla podmínku, že nesmí přibrat příliš kilogramů.

V seriálu zářila celé čtyři roky. Pobřežní hlídka se dostala skoro do sto padesáti zemí světa.

Po skončení Pobřežní hlídky to s ní šlo z kopce

V soukromí se jí ale po skončení seriálu příliš nedařilo. Začala brát drogy a byla závislá i na alkoholu.

Přestože šla na léčení, nemělo bohužel pozitivní výsledky. Naopak, bourala pod vlivem alkoholu.

Na další odvykační léčbě potkala svého budoucího manžela, a tak se snad blýská na lepší časy. Každopádně roky depresí a závislostí se podepsaly i na jejím vzhledu.

Po nádherné Caroline už není bohužel ani památky. Ze své váhy si ale nic nedělá, je ráda, že se dokázala vzchopit a zbavit se svých démonů.

Autor: Alice Konopásková


Související články