Pobřežní hlídka: Syn Mitche Buchannona vyrostl v pořádného chlapa. Z jeho těla bez trička budete paf i po letech

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
jeremy jackson pobrezni hlidka
jeremy jackson pobrezni hlidka

Měl našlápnuto na skvělou kariéru, ale nakonec ho srazily k zemi problémy s drogami, zákonem i alkoholem. Jeremy Jackson z Pobřežní hlídky má tolik skandálů, že je to na jednoho člověka až dost.


Průšvihů má Jeremy Jackson až dost. Čelil několika obviněním z ublížení na zdraví, vyhrožování, domácího násilí, a dokonce měl pobodat i ženu, která mu chtěla zabránit v krádeži aut. Z rozkošného chlapečka, jenž měl skvěle rozjetou kariéru, vyrostl v pěkné kvítko, které už nemá moc naděje na nápravu.

Role mu štěstí nepřinesla

V seriálu Pobřežní hlídka si zahrál syna Mitche Buchannona. O roli se v tu dobu ucházel i mladý Leonardo DiCaprio, ale nakonec zvítězil klučík s roztomilou tvářičkou Jeremy.

A ačkoli to vypadalo, že by z něj mohl být v budoucnu obsazovaný herec, stal se přesný opak. Rysy, kterými se pyšnil v seriálu, má sice dodnes, ale hvězdný Leo může děkovat Bohu, že tehdy roli nezískal. Zřejmě by mu moc štěstí nepřinesla.

Jeremymu totiž určitě ne. Brzy totiž poznal odvrácenou tvář slávy. Neomezený přísun peněz v kombinaci s pochybnými kamarády udělal své a herec byl od devatenácti let závislý na drogách.

Pomáhal si i steroidy, protože chtěl na obrazovkách vypadat dobře. V roce 2000 u něj policie našla drogy, a přestože se pokoušel o odvykací kúru, z léčení utekl. Z drog se prý vymanil až v roce 2008.

Z herce striptérem

Kvůli své minulosti a brzké závislosti se v moc filmech neobjevil. Zaznamenat jste ho mohli například v hororu Kruh temnoty.

Proto se začal živit jako promotér v nočních klubech a díky posilování se stal modelem. Živil se ale hlavně striptýzem, a to ve slavné pánské skupině Chippendales.

Zdroj: Profimedia

Ani partnerky si nevybíral zrovna mezi známými hvězdami. Chodil s kolegyní z Pobřežní hlídky Nicole Eggert nebo s pornohvězdou Sky Lopez.

V roce 2008 na veřejnost uniklo jejich intimní video, herec ale tvrdil, že mu video někdo sebral. Nakonec si v roce 2012 vzal modelku Loni Willison.

Vyhrožování, domácí násilí, pokus o vraždu

To vše mu nezabránilo, aby neměl problém se zákonem. Divoké večírky, které pořádal v pronajatém domě v Los Angeles, a také jeho násilnická povaha měly za následek, že byl obviněn z napadení se zbraní a vyhrožování. Dvakrát napadl člověka, kterého následně pobodal, ale policie obvinění později stáhla.

V roce 2015 se snažil vrátit na výsluní díky reality show, kde mimo jiné přiznal, že odmalička pil. Dodal, že v jednu dobu bral tolik drog a pil tolik alkoholu, že málem zemřel.

Díky jeho známosti v seriálu ho dealeři sami vyhledávali. Když mu bylo šestnáct, rozbili mu hlavu. Dokonce měl prý i pistoli v puse, pokoušeli se ho unést nebo se mu vloupávali do domu a bili ho.

Otázkou ale je, zda je to všechno pravda, nebo je to jen snůška vymyšlených historek.

Manželka toho měla dost

S pitím ale herec nepřestal, což se mu stalo osudným. Z reality show Celebrity Big Brother ho vyhodili, protože se v opilosti vrhl na modelku Chloe Goodman, kterou osahával.

Prý chtěl vidět její prsa v bikinách. Modelce to ale moc vtipné a zábavné nepřišlo a v Británii z toho byl pořádný skandál.

A aby toho nebylo dost, Jeremy má na krku další obvinění. Jeho manželka jej obvinila z pokusu o vraždu. Vyhrožoval jí smrtí, škrtil ji, zlomil jí dvě žebra, poškrábal ji ve tváři a poranil krk.

Loni měla k dispozici i nahrávku, kde jí vyhrožuje smrtí. Tu následně předala policii a médiím, ale nakonec žalobu stáhla. Pro Jeremyho se tak jednalo o další z jeho životních pádů.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články