Místo nahoře: Šestiletá dcera Miroslava Táborského vyrostla v půvabnou ženu. O této zrzce ještě hodně uslyšíme

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
misto nahore
Zdroj: Profimedia

Už jako malá Lucie Šteflová zaujala svým neokoukaným vzhledem zrzavé holčičky s kudrnatými vlásky. Její herecká kariéra se postupně rozvíjela a z malé holčičky před kamerami vyrostla v krásnou dospělou slečnu s bujnou kudrnatou hřívou.
Česká herečka a uhrančivá zrzka Lucie Šteflová pochází z Mostu, kde se narodila v roce 1995. Se svou hereckou kariérou začala už jako dítě.


První zoubky jí vypadly na place

V šesti letech získala svou první roli v seriálu Místo nahoře, kde si zahrála Haničku, dceru Miroslava Táborského a Simony Stašové. Její starší sestru si střihla Barbora Seidlová.

Ztvárnili zde sociálně slabší rodinku, která si výhodně pořídila vilku v satelitním městečku a snaží se začlenit do místní komunity.

To, že tehdy byla Lucie opravdu malá holčička, dokazuje i fakt, že jí až během posledního natáčecího dne vypadl poslední mléčný zub.

Dospívající dívku si zahrála ve Vyprávěj

Poté se objevila také v seriálu Místo v životě. Následovala role ve válečném filmu Krev zmizelého. Objevila se také v komediálním seriálu pro náctileté 4Teens.

Její zatím nejúspěšnější rolí byla postava dospělé Majdy Sovové v oblíbeném seriálu Vyprávěj. Tam už se představila jako dospělá a krásná žena s naprosto odzbrojujícím pohledem.

Lucie Steflova

Zdroj: Profimedia

První větší filmovou příležitost získala v roce 2013, kdy si zahrála jednu z hlavních rolí ve snímku Něžné vlny.

Je z ní mladá maminka

Sláva a všeobecná známost její osoby jí však přinesla i problémy. Prasklo na ni totiž, že si chvíli přivydělávala jako placená společnice. „Byl to asi chvilkový zkrat nebo zoufalost, jak to udělat, abych stihla potrat, protože se ještě necítím na to vychovávat dítě,“ vyjádřila se tehdy Blesku.

Tyhle časy jsou ale už dávno pryč a v roce 2017 se půvabné zrzce narodila dcera Emma, kterou vychovává sama.
Šestadvacetiletá herečka s krásnými dlouhými zrzavými vlasy je nepřehlédnutelná a určitě o ní ještě hodně uslyšíme.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články