Kutil Tim: Z Heidi je vosková figurína. Podívejte se, jak svůj obličej zhatila plastikami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
debbe dunnig
Zdroj: Profimedia

Debbe Dunning byla v seriálu Kutil Tim nepřehlédnutelná. Jako krásnou Heidi ji v devadesátkách milovali snad všichni muži. Jenže herečka svou krásu a přirozenost bohužel neudržela a to, co připomíná dnes, je spíše k pláči.

Debbe Dunning se narodila 11. července 1966 a už v mládí bylo jasné, že tahle holka bude sázet hlavně na svůj vzhled. Na střední škole se stala Miss Burbank, následně podepsala smlouvu s modelingovou agenturou.

Objevovala se v reklamách pro různé společnosti a vše vygradovalo v roce 1996 vlastním kalendářem, který nafotila.

Chtěla víc než jen modeling

Jenže Debbe chtěla víc, a tak se rozhodla, že zkusí herectví. Ostatně i během modelingu se objevila občas v různých seriálech, ale čekala na větší příležitost.

A ta přišla v roce 1992 se seriálem Kutil Tim, tehdy se ale zatím objevila jen jako host v jedné epizodě. Až ve třetí sérii vystřídala Pamelu Anderson v roli Timovy asistentky.

Sličná Heidi si okamžitě získala pozornost všech mužů. Její krása brala dech a herečka to o sobě moc dobře věděla. Ostatně, své vnady už ukázala v seriálu Ženatý se závazky. Všem ale bylo jasné, že Debbe není žádná extra talentovaná herečka, ale že spíše spoléhá na svůj vzhled.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Debbe Dunning (@debbedunning)

Stárnutí nezvládla

Zřejmě si to uvědomila i ona sama, protože v roce 2003 se rozhodla, že s kariérou herečky sekne a bude se věnovat spíše svým dětem a rodině.

Za sebou v tu dobu neměla žádnou velkou plejádu rolí, spíše to byly vedlejší projekty, které neukázaly, že by měla nějaký extra talent. O rok později se začala věnovat úplně jinému oboru.

Stala se mluvčí společnosti vyrábějící nápoje na zvětšení prsou. Debbe měla k tomuto tématu ostatně vždycky blízko, často se spekulovalo o tom, zda a kolik má plastik.

Její vzhled tomu ostatně napovídá i v současné době. Přirozená krása je tatam. Stárnout s grácií neumí všechny známé hvězdy a Debbe je toho bohužel velkým příkladem.

Autor: Barbora Turková


Související články