Krok za krokem: Z Al je po 30 letech dvojnásobná máma a pořádná kočka. Rošťácký úsměv jí ale zůstal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Al Krok za krokem
Zdroj: Profimedia

Jeden z nejznámějších rodinných sitcomů devadesátých let je bezpochyby Krok za krokem. Od dob, kdy se povedená rodinka Lambertových začala objevovat na obrazovkách, uplynulo už více než třicet let. Kam se poděla rošťačka Al a jak dnes vypadá?

Christine Lakin se narodila v roce 1979 v Texasu. V dětství se dost stěhovala, ale s rodinou se nakonec usadili v Atlantě, kde začala rozvíjet svou hereckou kariéru.

Ačkoliv byla jedináček, vyrůstala se sourozenci

Vůbec poprvé se Christine objevila před kamerou v reklamě na mléko. Hned nato získala další roli v televizním filmu Růže a šakal. Bylo jí teprve jedenáct let.

Už o rok později přišla její životní role v oblíbeném sitcomu Krok za krokem, kde ztvárnila postavu Al Lambertové.

Za ztvárnění svérázné a v chování i oblékání tak trochu klučičí Al byla dvakrát nominována na prestižní ocenění pro mladé herce. „Jako dítě jsem vyrůstala bez sourozenců a najednou jsem jich měla pět. Byla to jedna velká šťastná rodina. Vím, že to zní jako klišé, ale opravdu to tak bylo,“ zavzpomínala na seriálovou rodinu pro Absnews.go.com.

Vycházející dětská hvězda

Se svou seriálovou rodinou strávila dlouhých sedm let a objevila se ve více než sto padesáti epizodách. Její rodiče si zahráli Patrick Duffy a Suzanne Somers. Ačkoliv šlo o práci, měli mezi sebou velmi pěkné vztahy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christine Lakin (@yolakin)

„Byli fantastickou součástí mého dětství. Upřímně, byli to dva nejopravdovější, velkorysí a úžasní lidé. A myslím si, že i díky nim jsem dnes jako herečka tak dobře nastavená,“ vyjádřila se na adresu svých seriálových rodičů pro Today.com.

I po letech je stále kočka

Po skončení seriálu se objevovala v seriálech jako Kriminálka Las Vegas nebo Sběratelé kostí. Na svém kontě má také několik desítek filmů. Mezi ty nejznámější se řadí Ledové ostří 2, Vlastní pravidla, Plán hry, Na sv. Valentýna nebo Veronica Marsová.

Našla se spíše v dabingu. Známá je hlavně díky animovanému seriálu Griffinovi. Na úspěch své dětské role ale zatím nedokázala navázat.

Dnes je z ní spokojená maminka dvou dětí. Právě tato mateřská úloha pro ni byla v životě největší výzvou. Ve svých dvaačtyřiceti letech vypadá skvěle, což potvrzují i její fanoušci na sociálních sítích. V její tváři byste jistě našli onu rošťáckou Al.

Zdroj: Instagram Christine Lankin
Autor: Karolína Stoczková


Související články