Krásná agentka ze seriálu Mentalista propadla plastikám. Po 12 letech připomíná její obličej spíš masku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mentalista Grace
Mentalista Grace

Čas je nezastavitelný a ne všechny hvězdy pochopí, že stárnutí je přirozená věc. Jedním z příkladů je i herečka Amanda Righetti, hvězda seriálu Mentalista.

Krásná Amanda Rigetti se narodila 4. dubna 1983 v Utahu jako nejmladší z osmi dětí. Už odmalička bylo jasné, že Amanda je díky svému vzhledu výjimečná.

Nikoho tedy nepřekvapilo, když se poté, co se s rodinou přestěhovala do Las Vegas, začala od čtrnácti let věnovat modelingu.

Černá ovce rodiny

A jak už to bývá, od modelingu je to jen krok k herectví. Amanda to měla ale o malinko složitější.

Začala totiž v televizi pracovat v produkci, kde se podílela na vzniku několika televizních filmů a seriálů.

Amanda ale toužila být spíš před kamerou než za ní. Zlom přišel v prosinci 2003, kdy se objevila v populárním americkém seriálu The O.C.

Ztvárnila zde jako hostující hvězda roli sestry Kristen Cohen a černou ovci rodiny svůdnou Hailey Nichol.

Svou rolí zaujala a díky tomu se v seriálu objevovala tři roky, až do roku 2006.

Na největší roli své dosavadní kariéry si musela počkat do roku 2008, kdy se začala objevovat jako agentka Grace Van Pelt v seriálu Mentalista.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Těhotenství se v seriálu neprojevilo

Seriál se dočkal šesti sérií. Jak pro Simona Bakera, který se ujal hlavní postavy, tak i pro Amandu to byl zásadní počin.

Tvůrci seriálu si dokázali poradit i s jejím těhotenstvím v roce 2013. Samotné těhotenství do seriálu zakomponované nebylo, scény s bříškem byly digitálně upraveny.

Pro Amandu byla role sexy agentky zásadní a zatím se jí nepodařilo ji překonat. Objevila se i ve filmech.

Za zmínku stojí remake hororového snímku Pátek třináctého nebo její role agentky S.H.I.E.L.D. v komiksové adaptaci Captain America: První Avenger.

Postava jako lusk

Když se v roce 2013 Amandě narodil syn, rozhodla se, že se co nejdřív dostane zpátky do formy. Podařilo se jí to velmi rychle, protože hned po porodu se začala mučit v posilovně, s osobním trenérem, na józe či na při běhu. Dá se říct, že rozhodně nic nepodcenila.

Její postava byla brzy jako ze žurnálu a Amanda se mohla chlubit sexy fotkami v bikinách.

Není se čemu divit, že krásná herečka byla několikrát podle pánských časopisů vyhlášena za nejkrásnější ženu a často se objevovala i v odhalenějších snímcích na titulkách různých magazínů.

Plastiky jí nepomohly

Štíhlou postavu si herečka sice stále drží, ale v obličeji se změnila. Stejně jako mnoho stárnoucích hereček nevydýchala fakt, že s věkem přicházejí vrásky.

Herečka má za sebou několik plastických operací, které jejímu obličeji rozhodně nepomohly. Přestože letos oslavila teprve třicáté sedmé narozeniny, její obličej už teď připomíná masku, která ztratila přirozenost.

Krásná herečka, která se v roce 2006 provdala za režiséra Jordana Alana, rozhodně nepatří mezi odepsané hvězdy a do filmového výčtu rolí by ještě nějakou mohla přidat. S čím by ale mohla ubrat, jsou právě plastické operace. Na rozdíl od jiných to rozhodně nemá zapotřebí.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články