Krasavec z Papírového domu se na Instagramu klidně ukáže polonahý. Herec si na soukromí dává pozor a vztahy s veřejností neřeší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
papírový dům
papírový dům

Španělský seriálový hit původně neměl být určen masovému publiku. Jenže když si ho pod svá křídla vzal Netflix, pobláznil celý svět. Dnes patří Papírový dům k tomu nejlepšímu, co je v současné době v televizi k dispozici, a Miguel Herrán je jednou z jeho hlavních hvězd.

Kdy naposledy by diváci sympatizovali spíše s lupiči než se strážci zákona? Těžko říct, ale rok 2017 všechno změnil. Přišel totiž tento seriál, v angličtině s názvem Money Heist, ve španělštině La Casa de Papel a v češtině Papírový dům.

Netflix všechno změnil

Lupičský tým má odvahu, arzenál zbraní, perfektní plán, chytrého Profesora a odvážný nápad. Chtějí si odnést peníze z jednoho z nejstřeženějších míst ve Španělsku. První díl se vysílal v roce 2017 a sledovalo jej skoro čtyři a půl miliony diváků.

Jenže dobrá sledovanost dlouho nevydržela a tvůrci si mysleli, že po druhé sérii všechno skončí.

Jenže pak přišel Netflix, který seriál opět probudil k životu a odkoupil jej. Okamžitě se zvedla druhá vlna nadšení, která se šířila přes rodné Španělsko do celého světa.

Pro tvůrce, ale především herce, kteří se stali doslova přes noc hvězdami, to byl obrovský šok. Mezi obdivovatele seriálu patří i spousta slavných osobností. Ze zahraničí třeba Stephen King, z českých třeba Tomáš Klus.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miguel Herrán (@miguel.g.herran)

Pro roli cokoliv

Jednou z hlavních hvězd je i mladý Miguel Herrán, který hraje Ria. Charismatický Andalusan z Malagy byl hned svým prvním celovečerním filmem Zanic oceněn soškou pro nejlepšího nového herce v roce 2016.

Rok 2017 pro něj byl ale mnohem zásadnější a znamenal zlom v jeho kariéře. Získal právě roli zlodějíčka. O rok později se představil v dalším seriálu Netflixu Elita.

Pro seriál Papírový dům byl ale mladý herec schopný podstoupit všechno. Aby vypadal jako profesionální zloděj, nechal se prý i mučit. Všechny fanoušky ale zajímá románek mezi ním a Tokyo. Na konci poslední série se sice rozešli, ale fanoušci doufají, že se v páté sérii opět dají dohromady.

Na vztahy si dává pozor

Všechny diváky zajímá, jestli Miguel Herrán a představitelka Tokyo Úrsula Corberó spolu chodí i ve skutečnosti. Herec si ale veškeré své vztahy drží v soukromí a se španělskou kráskou bohužel v reálu nechodí.

Podle španělských médií ale udržoval tři roky vztah se Sandrou Escacena.

On sám pak na svém Instagramu občas nějakou fotku se Sandrou zveřejní, ale spíše sdílí fotky jen ze svého života. Rozhodně se nebojí ukázat své vypracované tělo, kterým se rád chlubí.

A nevadí mu ani choulostivější snímky. Mladý Španěl určitě patří do nové generace herců, se kterými je nutné do budoucna počítat.

Autor: Barbora Turková


Související články