Kdopak to mluví: Usměvavá Molly se změnila k nepoznání. Po 31 letech je z ní mamina se zdeformovaným obličejem

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
kdopak to mluvi kirstie alley
kdopak to mluvi kirstie alley

Pro všechny je Kirstie Alley známá jako Mollie z komedie Kdopak to mluví. Rodinný film se dočkal obrovského úspěchu a několika pokračování, herečka ale v životě takové štěstí neměla.

Mollie otěhotní s klientem své firmy. Do porodnice ji veze taxikář James, který se nakonec zúčastní i porodu.

Později se stane chůvou malého Mickeyho, který později komentuje svou matku i její extempore. Mollie si totiž nechce otce svého dítěte vzít a dál hledá toho pravého. Nikoho tak nepřekvapí, že tím se stane právě James.

Život se s ní nemazlil

Od natáčení třetího dílu Kdopak to mluví uběhlo už neskutečných dvacet sedm let.

A zatímco představitel Jamese John Travolta má za sebou desítky skvělých rolí a úspěšný nejen pracovní, ale i osobní život, představitelka Mollie Kristie Alley je na tom podstatně hůř.

Kirsten Louise Alley se narodila v Kansasu. Otec vlastnil těžební společnost, ale když bylo Kirstie třicet let, její matka zemřela při autonehodě, kterou zavinil opilý řidič.

Dívka se během studia začala věnovat hraní a na scéně se poprvé objevila v roce 1979.

Objevila se i ve filmu Star Trek: Khanův hněv, ale v pokračování se už neobjevila, protože se bála, že se do paměti zapíše jako sci-fi herečka.

Manžela kvůli kolegovi neopustila

Když v roce 1989 získala roli Mollie ve filmu Kdopak to mluví, její hvězdu to vystřelilo na vrchol. Komedie měla obrovský úspěch a dočkala se hned dvou pokračování. Kirstie byla v té době už šest let vdaná za herce Parkera Stevensona.

Co čert nechtěl, herečka se během natáčení zamilovala do svého pohledného kolegy Johna Travolty. Ten byl v té době svobodný, takže se z filmového páru mohl stát i ten reálný.

Nakonec se ale herečka rozhodla zůstat se svým skutečným manželem. Travolta si pak v roce 1991 vzal svou životní lásku Kelly Preston, která letos nečekaně zemřela na rakovinu.

S Travoltou ale zůstali přátelé a oba dva jsou součástí scientologické církve.

Z nadváhy si dělá legraci

Pro Alley byla role Mollie tou životní, přestože se ve filmech ještě občas objeví. Více než filmová kariéra je ale zajímavější její osobní život. Herečka celý život bojuje s nadváhou.

Když se jí konečně podaří zhubnout, netrvá to dlouho a ručička na váze jde opět nahoru. V roce 2007 to vypadalo, že svůj boj vyhrála, ale o dva roky později opět výrazně nakynula.

Když zhubla, nechala se nafotit v bikinách na titulní stránku časopisu People. Za dva roky přibrala neskutečných třicet jedna kilo a svěřila se, že jí začaly chybět večírky s přáteli a domácí tělocvičnu proměnila na jídelnu.

Zdroj: Profimedia

Denně prý vypila až dvanáct sladkých limonád, snědla dvě velké čokoládové buchty, dva balíčky chipsů nebo těstoviny se slaninou a smetanou.

Ze své váhy si často dělá legraci, ale odborníci tvrdí, že to může být až životu nebezpečné.

Kokain, když hlídala děti

Herečka se také svěřila, že jejím vzorem je bývalá americká první dáma Michelle Obama. Jídlo ale není jejím jediným prohřeškem.

Kirstie pro slávu udělá cokoliv a klidně se dobrovolně zúčastnila v roce 2018 reality show Big Brother. Celou dobu jsou soutěžící pod dohledem kamer, což má za následek i emoční vypětí.

Herečka se přiznala, že čtyři roky šňupala kokain a myslela si, že do konce života nebude dělat nic jiného.

Že je něco špatně si uvědomila až v době, když hlídala malé děti své sestry.

Sama přiznala, že jí droga zničila duši a došlo jí, že se chová velmi nezodpovědně. Zavolala své sestře, aby děti vzala pryč, protože jí není dobře.

Drogy jí pomohly z deprese

S drogami začala koketovat v době, kdy se rozváděla se svým prvním manželem Bobem Alleym. Prý jí pomohli z depresí a díky nim se cítila zase šťastná.

Zbavit se závislosti jí tak pomohl odvykací program Narconon scientologické církve. Od té doby je prý čistá. Jediné, s čím bojuje, je tak stále její touha po jídle.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články