Karlík a továrna na čokoládu: Z otravné Fialky vyrostla prvotřídní kráska. Budete na ni koukat s otevřenou pusou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
annasophia robb
annasophia robb

Ve filmu Karlík a továrna na čokoládu to byla otravná holka, která měla v puse neustále žvýkačku, čímž své okolí pořádně rozčilovala. Ve skutečnosti je Violet alias AnnaSophia Robb neskutečnou kráskou.

AnnaSophia Robb se jako jedenáctiletá zapsala do paměti diváků jako otravná Fialka Garderobová ve filmu Karlík a továrna na čokoládu.

Největší hvězdou byl sice podivínský pan Wonka alias Johnny Depp, ale nikdo nemohl zapomenout na otravnou Fialku, která měla ke všemu připomínky a pořád chtěla něco zkoušet. Nakonec se proměnila v borůvku a čokoládovnu stejně nezdědila.

Z otrapy pořádnou kráskou

Dívka byla sice tehdy na natáčení poměrně malá, ale dokázala, že je před ní velká budoucnost. Jako rekordmanka ve žvýkání podala velmi přesvědčivý výkon a před kamerou ji zastínil snad jen Depp.

V dětství se věnovala gymnastice, proto ve snímku předváděla různé gymnastické cviky. Z představitelky protivné holky vyrostla pořádná krasavice, ze které se naštěstí nestala dětská vyhaslá hvězda.

Pořád hraje a daří se jí velmi dobře. Zářila například v seriálu The Carrie Diaries, což je seriál o životě slavné Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě v době, kdy ještě nebyla slavnou novinářkou, ale studentkou a elévkou v módních časopisech.

Role jí sedla opravdu skvěle a rozhodně vypadá jako mladší verze herečky Sarah Jessicy Parker, pro kterou byla role Carrie zřejmě tou nejzásadnější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený AnnaSophia Robb (@annasophiarobb)

Talentovaná i krásná

Mladá dívka ale nezahálí a jde z role do role. Za sebou má třeba roli kouzelné dívky z filmu Most do země Terabithia. Od té doby natočila celou řadu filmů a v roce 2013 získala třeba cenu Young Hollywood Awards za nejlepší vycházející hvězdu.

Objevila se ve filmu Jumper, ale přelomová pro ni byla role ve snímku Surfařka, která vycházela ze životního příběhu Bethany Hamilton, kterou od její vášně sjíždění vln neodradila ani nehoda, při které jí žralok připravil o ruku.

Kromě hraní se AnnaSophia věnuje i zpěvu nebo modelingu.

Postavička k nakousnutí

AnnaSophia se odmalička věnuje sportu a na její postavě je to znát. Má ji opravdu perfektní a neustále se udržuje v kondici. Blondýnka je i v obličeji opravdu krásná a je jisté, že ve svých dvaceti sedmi letech má kariéru skvěle rozjetou.

Nejen na premiéře dokumentu Jeremy Scott: The People’s Designer všechny přesvědčila, že toho na plátně může předvést daleko víc než jen žvýkačkové bubliny. Od téhle krásky se můžeme těšit na opravdu zajímavé věci.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články