Interview s upírem: Z Malé Claudie je dospělá žena. Na vdavky však z jednoho důvodu nepomýšlí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kirsten Dunst
Zdroj: Profimedia

Proměnou si v životě projde úplně každý. Stejně tak si velkou proměnou prošla i tato americká herečka, která se objevila ve známém hororu. Ten jste zajisté viděli i vy. Jmenuje se Interview s upírem a herečka za svou roli sklidila velký úspěch.

Kirsten Dunst je americká herečka. Největší uznání získala za ztvárnění dětské upírky Claudie v hororu Interview s upírem, díky kterému získala nominaci na Zlatý glóbus za nejlepší herečku ve vedlejší roli.

Herečka již jako malá

Pokud jste viděli film Interview s upírem, tak si pravděpodobně pamatujete na malou Claudii, kterou Kirsten ztvárnila. Herečka již jako malá navštěvovala hodiny hudebního divadla a po absolvování střední školy pokračovala v hraní.

V dětství měla Kirsten velký problém vypořádat se se vzrůstající slávou a po určitou dobu obviňovala svou matku, že ji tlačila do hraní. Později však uznala, že její matka měla vždy ty nejlepší úmysly.

Kirsten Dunst

Zdroj: Andrea Raffin / Shutterstock.com

Kirsten se od své první role ve známém hororu velice změnila. Z roztomilé dívky s kudrnatými vlasy se stala krásná a sebevědomá žena, která za svůj život dokázala mnoho. Mezi další známé filmy, ve kterých se herečka objevila, patří filmy Jumanji, Spider-Man, Melancholia nebo Smrt v labyrintu.

Krásná maminka

Devětatřicetiletá Kirsten Dunst a její snoubenec Jesse Plemons na světě v minulosti přivítali syna Ennise. Letos však oznámili zprávu o tom, že se rozhodli svoji rodinu rozšířit. Kirsten se se svým těhotenským bříškem pochlubila na svém instagramovém profilu a vypadá doopravdy skvěle.

Herečka v minulosti promluvila také o tom, jak jí setkání s manželem změnilo život: „Věděla jsem, že budeme spřízněné duše. Je to můj oblíbený herec, nejlepší, s jakým jsem kdy pracovala. Tušila jsem, že bude v mém životě navždy. Když jsme dotočili společný film, strašně mi chyběl.“

Po více než pěti letech společného života se pár stále nerozhodl pro svatbu. Na otázku, proč tomu tak je, Kirsten odpověděla: „Nebudu se vdávat v těhotenství. Chci se bavit a napít. Myslím, že za tu svatbu platíme stejně tak, jako platíme i za bar. A já si to chci užít!“

Nejvíce se však o svatbu tohoto páru zajímá hereččina matka. Ta Kirsten zásobuje nejrůznějšími dotazy ohledně obřadu a nejraději by už své dceři vybrala ty nejkrásnější šaty. Bohužel si však bude muset ještě nějakou chvíli počkat.

Zdroj: Elle
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články