H2O: Stačí přidat vodu: Cleo se už v mořskou pannu nemění. Svým současným vzhledem vám však vytře zrak

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
h2o stačí přidat vodu
h2o stačí přidat vodu

Kdo během puberty nesledoval seriál H2O: Stačí přidat vodu, jako by nebyl. Příběh Cleo, Emmy a Rikki, které jsou mořskými pannami, prostě zasáhl úplně všechny.

Tři nerozlučné kamarádky – Cleo, Emma a Rikki. Na první pohled obyčejné holky, které v pubertě řeší normální starosti s láskou, školou i rodiči. Jenže tohle nejsou jen tak obyčejné holky.

Když ztroskotají na tajuplném ostrově Mako, vstoupí do měsíčního jezírka a stanou se z nich mořské panny, které mají navíc neobyčejné schopnosti.

Milá holka odvedle

Australský seriál udělal z Phoebe Tonkin, Caribe Heine a Claire Holt hvězdy a byl populární všude po světě, včetně České republiky. Phoebe Tonkin se narodila 12. července 1989 v Sydney v Austrálii a odmalička to bylo velmi milé a živé děvčátko.

Od čtyř let se věnovala tanci, který ji dostal do modelingu. Protože měří jen 168 cm, věnovala se především fotomodelingu.

Vždycky se toužila stát herečkou, což se jí splnilo právě díky seriálu H2O: Stačí přidat vodu. Seriál se vysílal od roku 2006 do 2010 a Phoebe se v něm objevovala všechny tři série. Na základě jeho obrovského úspěchu vznikl i televizní film, který se ale takového úspěchu jako seriál nedočkal.

Televizní láska nevydržela

Seriál byl jejím prvním televizním úspěchem, na který navázala v seriálech The Originals nebo Upíří deníky. V prvním jmenovaném se potkala se svou kamarádkou Claire Heine, ve druhém zase se svým bývalým přítelem Paulem Wesleym.

Ač to vypadalo, že spolu pár zůstane navěky, rozešli se po čtyřech letech společného vztahu. Rozešli se spolu několikrát, pak se opět dali dohromady, ale finále společného seriálu se nedočkali.

Rozešli se během poslední série, a to přesto, že herečka prohlašovala, že je to její nejlepší přítel, který jí podpoří za všech okolností.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Phoebe Tonkin (@phoebejtonkin)

Pořádně se změnila

Herečka, která loni oslavila třicáté první narozeniny, se od dob seriálu dost změnila. Z teenagerky je kráska, která si ráda užívá společnost.

Prý nevynechá jediný večírek, ráda si dá skleničku alkoholu a nepohrdne ani cigaretou. A to i přesto, že v seriálech vypadá jako nevýrazné a tiché děvče.

Život si užívá zkrátka naplno a s klidem může říct, že seriál ji dostal mezi hvězdnou australskou hereckou elitu.

Navíc patří mezi módní ikony, které vždycky ví, v čem jim to bude nejvíce slušet.

Autor: Barbora Turková


Související články