Gilmorova děvčata: Dean není ve skutečnosti tak bezchybný. Byl zatčen a za svůj čin se ani neomluvil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Gilmorova devcata Dean
Zdroj: Profimedia

Seriál Gilmorova děvčata patřil a stále patří mezi velmi oblíbené. Můžou za to nejen představitelky hlavních rolí Lauren Graham a Alexis Bledel, ale i kluci, kterých v seriálů bylo požehnaně. Jedním z nich byl i Jared Padalecki, který hrál Deana.


Na první pohled vypadá nyní osmatřicetiletý Jared Tristan Padalecki jako slušňák. Ale opak je pravdou. V roce 2019 byl herec a otec tří dětí zatčen za napadení. Prý rozpoutal potyčku v jednom z texaských barů, kde měl podle serveru TMZ napadnout po slovním kontaktu dva číšníky.

Dokonalá image je pošramocena

Fanoušci se za oblíbeného herce ale postavili a poslali mu vzkaz plný lítosti. Padalecki se prý s dvěma číšníky nejprve pohádal a poté je napadl. Na policejní služebně pak strávil noc. Kvůli rvačce a následnému zatčení prošvihl událost, na kterou se těšili hlavně fanoušci seriálu Lovci duchů, kde hrál.

Na Twitteru pak fanouškům napsal, že jim děkuje za podporu a velmi ho mrzí, že na velkou událost nemůže dorazit. Více událost ale nekomentoval. A to nejen on, ale ani jeho kolegové. Je to ale zřejmě jeho jediný nepodařený čin, protože se jinak snaží být vzorným otcem svých dětí.

Hned první role ho proslavila

Jared Tristan Padalecki se narodil 19. července 1982 a vyrůstal v Texasu společně se svými rodiči a sourozenci. Herectví se věnoval odmalička, už od dvanácti let bral hodiny herectví, které se mu rozhodně vyplatili. Když v roce 2000 dokončil střední školu, přestěhoval se do Los Angeles, kde se chtěl proslavit.

Jared Padalecki

Zdroj: Profimedia

A podařilo se mu to celkem rychle, protože už tento rok získal roli Deana v seriálu Gilmorova děvčata. Tím se mu vlastně splnil sen, protože se stal velmi oblíbeným a rychle se zviditelnil. Šel z role do role, ale role Deana, který chodil s hlavní postavou Rory pro něj dlouho byla klíčová.

Zlom v kariéře

Ti, kdo neznají seriál Lovci duchů, ve kterém hrál od roku 2005 až do roku 2019, si ho už vždycky budou pamatovat jako sympaťáka Deana. Rok 2005 se dá považovat vlastně za zlomový v jeho kariéře. Zahrál si totiž v hororu Dům voskových figurín a dostal nabídku na roli právě v seriálu Lovci duchů.

O pět let později si vzal svou současnou manželku, rovněž herečku Genevieve Padalecki, se kterou má tři děti. Bezchybnou image mu narušil pouze incident z baru, ale od té doby to vypadá, že herec seká dobrotu.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články