Deuce Bigalow: Dobrej striptér: Kate už po 22 letech nemá bezchybnou tvář. I tak nepatří do starého železa

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Deuce Bigalow Kate
Zdroj: Profimedia

Na konci devadesátých let vzniklo nespočet bláznivých komedií, které baví diváky dodnes. Jednou z nich je také snímek Deuce Bigalow: Dobrej striptér. Jak se za dvě dekády změnila krásná blondýnka Kate?

Arija Allison Bareikis se narodila v roce 1966 v americkém státě Indiana. Její kořeny sahají do Evropy, po otci má částečně litevský původ.

Nejdřív vzdělání, potom kariéra

Její otec učil německou literaturu na univerzitě v Indianě. Maminka je psycholožka. Arija vyrůstala ve společnosti své mladší sestry.

Vystudovala prestižní Stanfordovu univerzitu v Kalifornii. Během studia se podívala také do zahraničí, a to konkrétně do Berlína.

Poté se přestěhovala do Los Angeles a chtěla pracovat u koní. Zanedlouho se rozhodla vyměnit západní část Spojených států amerických za východní pobřeží a zakotvila v New Yorku.

Své uplatnění hledala

Chvíli se živila jako koncipientka, ale přemýšlela nad tím, kam dál by se měla její kariéra ubírat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený spooky tuesday podcast (@spooky_tuesday)

Původní sen totiž byl, že se stane tanečnicí. To se později také projevilo v některých jejích rolích, a to zejména v divadle.

Rozhodla se ale, že zkusí štěstí jako herečka, a ve volném čase začala navštěvovat hodiny herectví. Přinesly své ovoce, protože se začala objevovat před kamerou.

Nakonec se uchytila jako herečka

Objevovala se v menších rolích ve filmech i seriálech. Zahrála si například v bláznivé komedii z roku 1999 Deuce Bigalow: Dobrej striptér.

Půvabná blondýnka ale dostávala více prostoru spíše v seriálech. Nejvíce se proslavila v krimi sérii Policajti z L. A.

Arija od doby, kdy zářila jako Kate v bláznivé komedii Deuce Bigalow: Dobrej striptér, sice zestárla a její tvář zdobí nejedna vráska, ani tak ale nepatří do starého železa.

Autor: Karolína Stoczková


Související články