Chůva k pohledání: C.C. Babcook už rozhodně nevypadá jako mrcha. Její andělský vzhled vás okouzlí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lauren lane
lauren lane

Komediální seriál Chůva k pohledání patřil mezi velmi úspěšné. A zatímco hlavní hvězda v podání Fran Drescher se prakticky nezměnila, to Lauren Lane to o sobě říct bohužel nemůže.

Kdo by si nepamatoval panovačnou C.C. Babcook, která miluje peníze a možná i pana Sheffielda ze seriálu Chůva k pohledání. Jenže bohatá, ale osamocená pravá ruka pana Sheffielda se změnila k nepoznání a panovačnou mrchu by v ní hledal málokdo.

Konec hvězdné mrchy

Tato 175 centimetrů vysoká herečka se narodila 2. února 1961 v Oklahomě, ale vyrůstala v Texasu, kde studovala i univerzitu výtvarného umění. Filmový debut si odbyla v komedii Interface, objevila se i v seriálech Perry Mason či Právo v Los Angeles.

Nejvíce se ale proslavila jako mrcha C.C. Babcock ze seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v letech 1993 až 1999. Pak se sice objevila ještě ve dvou filmech, ale následně se na hereckou kariéru vykašlala a stáhla se do ústraní, což jí vyhovuje mnohem víc.

Zdroj: Osobní archiv Lauren Lane

V soukromí je ale herečka úplně jiná než její seriálová mrcha, která celkem okatě dává najevo svou nesnášenlivost k chůvě Fine. Je to přátelská a milá bytost, což byl právě důvod, proč s herectvím nadobro sekla.

Prý jí vadily intriky, přetvářka a povrchnost. Proto se raději stáhla do ústraní.

Studenti ji nepoznávají

Lauren je vášnivá čtenářka, je členkou klubu The Actors’ Gang, jehož členem byl i Tim Robbins. V současnosti žije s manželem Davidem a dcerou Kate ve městě San Marcos, kde vyučuje na místní univerzitě. Studenti si ji zřejmě už jako C.C. pamatovat nebudou, ale třeba se nějaký nadšenec najde.

Z fanoušků známého seriálu by ji dneska už poznal vlastně jen málokdo. Sice za rok oslaví šedesáté narozeniny, ale šedivé vlasy nosí už několik let. Přestože její tvář zestárla, stále ji zdobí velké pronikavé oči, které jsou dominantou jejího vzhledu.

Ona sama ale říká, že na vzhledu nezáleží a že je se sebou spokojená. Jejím velkým koníčkem je navrhování kabelek a v budoucnu by ráda měla i svou vlastní kolekci.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články