DomovKomerční sděleníŽivotní styl

Regály od Majster Regal zužitkujete v různých místnostech

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Garaz
Zdroj: Majster Regal

Regály jsou skvělým způsobem, jak se dají věci ve vaší domácnosti uspořádat. Mají několik důležitých vlastností, na základě kterých působí jako šikovní pomocníci. Tak zaprvé šetří místem. Skladovat věci v regálech, které mohou být vysoké klidně od podlahu až po strop, je chytrým způsobem, jak využít veškerý prostor. Za druhé díky nim budete mít své věci pod kontrolou – jsou lépe uspořádané. Dále je můžete na regály třídit podle způsobu použití nebo druhů.

Regály do garáže

Jedním z nejzákladnějších využití regálů, je použít je právě do garáže. Skvěle se hodí k uskladnění nástrojů i nářadí, které se zde nachází, olejů, maziva, hadrů, pumpiček na kola a různých důležitých věcí, které v garáži své místo mají. Regály do garáže by se měly vyznačovat zejména velkou nosností, protože na nich můžete chtít skladovat i těžké nástroje (například motorová pila, šrouby a matice apod.).

Regály do spižírny

Regály jsou extrémně vhodné při použití do spižírny. Právě zde je důležité mít vše roztříděno a po ruce. Díky vhodnému skladování budete mít přehled, jaké potraviny doma máte a nebudete zbytečně kupovat více stejných potravin.

Regály do zahradního domku

I zde se velmi hodí regály, které mohou uspořádat jednotlivé nástroje, druhy postřiků, hnojiv nebo třeba zeminy. Můžete zde uložit lopaty, motyky, hrábě a další důležité nástroje a nářadí, které na zahradě potřebujete.

Regály do dětského pokoje

Regály můžete využít dokonce i v dětském pokoji k uspořádání hraček. Hodit se vám budou také do kuchyně či obývacího pokoje. Vyrábí se totiž ve velice dekorativních provedeních.

Majster Regal

U regálů jsou velmi důležité vlastnosti, jako je materiál nebo třeba nosnost. Majster Regal nabízí velice široký výběr nosností, velikostí i materiálů, takže si určitě vyberete. Může jít o čistě funkční regály s vysokou nosností, nebo dekorativní regály, které zužitkujete kdekoli v interiéru své domácnosti.

Autor: redakce


Související články