DomovKomerční sděleníŽivotní styl

Kvalitní klimatizaci lze mít doma ještě během letošního léta

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Klima
Zdroj: Shutterstock

Máte pocit, že jste zmeškali vhodnou dobu pro pořízení klimatizační jednotky do vaší domácnosti? Je pravdou, že i letos byla, podobně jako v posledních letech, po klimatizacích ohromná poptávka, tudíž většina firem již dnes nemůže garantovat včasné dodání. Přesto se ale najdou výjimky, díky nimž se můžete ochladit ještě během srpna.

Proč využívat klimatizaci? Zlepšuje spánek a regeneraci

Klimatizace do bytu se většinou pořizuje z důvodu optimalizace teploty vzduchu, a to hlavně během letních veder. Moderní zařízení pak umějí přispět k ideálním klimatickým podmínkám uvnitř objektu celoročně, protože kromě chlazení dokážou vzduch rovněž ohřívat.

Důležitým argumentem, proč investovat do klimatizace, je váš komfort při odpočinku. Stačí si představit, jak nepříjemný spánek vás čeká v nočních vedrech v červenci a srpnu, kdy ani kolem třetí hodiny ráno často teploty neklesají pod 20 stupňů Celsia. Špatný spánek má pak za následek celodenní únavu, nervozitu a stres, v dlouhodobějším horizontu se navíc mohou přidat také závažnější zdravotní komplikace. Špičková klimatizace vám tedy výrazně pomůže a přispěje k vašemu zdraví.

Akce na klimatizace pro letošní léto

Ačkoliv je léto v plném proudu, i nyní máte možnost mít doma klimatizační jednotku pro tuto sezonu. S nabídkou moderní split klimatizace Syen přichází společnost 81 klima a.s., jež má kromě webu také několik poboček po celé ČR. Její aktuální nabídka platí do 31.7.2021, přičemž při objednání do tohoto termínu získáte klimatizaci za zvýhodněnou cenu s rychlou montáží a dopravou.

Klimatizace jsou pořád skladem, takže je stále z čeho vybírat. Ušetřit se dá až několik tisíc korun. Nejbližší volné termíny na dodání a kompletaci jsou již za 3 – 4 týdny, tudíž se vše dá stále stihnout do konce letošních letních prázdnin.

Autor: redakce


Související články