Zuzana Kajnarová se vrací do Specialistů. S manželem tráví čas zvelebováním starého mlýna

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
zuzana kajnarova
Zdroj: Nextfoto

Letos oslavila čtyřicáté narozeniny a po třech letech se vrací do seriálu Specialisté, kde stejně jako v minulosti bude zastávat roli kapitánky Koutné, za svobodna Májové. Řeč je o herečce Zuzaně Kajnarové, která se návratu na televizní obrazovky nemůže dočkat.

„Na návrat mezi Specialisty se moc těším, zejména na většinu starých i nových kolegů, s nimiž se opět budu potkávat na natáčení,“ vyjádřila se Zuzana, kterou můžete kromě Specialistů znát i z dalších českých seriálů, třeba ze Slunečné nebo Temného kraje. Zahrála si ale i několik filmových postav.

Odpočinout si jezdí na chalupu do Smilovic

Herečce se daří i v osobním životě. Důkazem je dlouholetý vztah s manželem, hercem Romanem Říčařem, za kterého se provdala po dvouleté známosti v roce 2010. Spolu mají i dvě děti, Rozárku a Františka. Herectví ale není to jediné, co je pojí.

Jejich další velikou vášní je chalupa v okrese Rakovník, v malé obci zvané Smilovice. Tu podědil Roman, rychle si ji ale zamilovala i Zuzana, která tam s manželem začala jezdit.

Budova staré chalupy stojí ve Smilovicích už od roku 1722. Když si ji hercova babička pořídila, byla v hodně bídném stavu. Od té doby ale prošla řadou rekonstrukcí a dnes je z ní romantické venkovské místo, kam rodina ráda jezdí odpočívat. „To místo mi přirostlo k srdci,“ prozradila Zuzana Českému rozhlasu Region.

Starý mlýn proměnili v penzion

Veliký sen si Roman splnil po svatbě, kdy poblíž chalupy koupil starý mlýn, který byl v žalostném stavu.

„Dost mě tím stresoval. Povídám mu, koupil jsi úplně rozbořený barák, rostou tam jenom kopřivy, pojďme je aspoň posekat, vždyť je to ostuda. A on: Nech to být. Za pár let sem přijedou buldozery a celé to převrátí vzhůru nohama,“ vyjádřila se Zuzana, která odhodlání svého muže obnovit 100 let vyschlý rybník původně moc nevěřila.

Trvalo pět let od koupě, než se rybník začal budovat a ruina mlýna se začala měnit v krásný penzion Smilovický mlýn, kde se dnes můžou ubytovat lidé, kteří chtějí kousek přírody pro sebe a odpočinout si od strastí každodenního života.

„Zjistili jsme, že vůbec nejnákladnější na budování rybníka je odvoz té zeminy. A tak jsme se rozhodli, že ji necháme navézt doprostřed. Máme teď díky tomu na rybníku malý ostrůvek,“ vychvaluje si herečka chytře vyřešený problém.

Z mlýna se stal penzion, ve kterém se může ubytovat až 20 lidí naráz. Vedle něho navíc vybudovali ještě multifunkční sál, wellness se saunou a vířivkou a stodolu s ping-pongem a fotbálkem.

Návštěvníci se tedy určitě nenudí. Stejně tak ani manželé, kteří vymýšlí stále nové a nové způsoby, jak svůj kousek světa zvelebovat.

Zdroje: TV Nova, iDNES,Český rozhlas Region

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články