Zuzana Hejnová září štěstím. Zpětně získala stříbrnou medaili a oznámila narození syna Matyáše

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
zuzana hejnova
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Atletce a dvojnásobné mistryni světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzaně Hejnové, která letos oznámila konec kariéry, se poslední dny prostě daří. Nejdříve se v pondělí objevila zpráva o dopingu jedné z jejích soupeřek na olympijských hrách v Londýně z roku 2012, čímž byla Hejnová posunuta o příčku výš a zpětně po letech získala stříbrnou medaili. Den nato se pak tato výjimečná sportovkyně pochlubila, že se stala matkou.

Medaile v barvě stříbra se jí tak stala takovým opožděným dárkem k narození syna. Zuzana Hejnová porodila už minulý týden, v pátek 21. října, s oznámením veliké novinky ale pravděpodobně kvůli zachování soukromí chvíli vyčkala.

Utajený porod

Že je vytoužený chlapeček na světě, se pochlubila na svém instagramu, a to rovnou fotkami, na kterých si všichni fanoušci můžou spokojenou rodinku prohlédnout. Můžeme vidět nejenom maminku s tatínkem, ale také spokojeného Matyáška, který focení prospal.

Jedna z fotek s tatínkem se zdá být zachycená brzy po porodu, zatímco na dalších dvou se už vysmátý pár s malým miminkem chystá z motolské nemocnice na cestu domů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Hejnová (@zhejnova_official)

Hejnová září štěstím

„Když se ti zhmotní štěstí, vypadá to takhle,“ dodala k fotkám v popisku novopečená maminka Zuzana, kterou teď po ukončení kariéry sportovkyně čeká úplně jiné dobrodružství v podobě mateřství. „Jsme šťastní rodiče krásného a zdravého chlapečka Matyáše. Narodil se 21. 10. 2022 a dal mámě i podporujícímu tátovi pořádně zabrat,“ vyjádřila se ke svému prvnímu porodu.

„Mockrát děkujeme všem v nemocnici v Motole. Takhle milý, pozorný a profesionální personál se jen tak nevidí,“ pochválila si ještě péči v porodnici.

Mistryně světa se dočkala v komentářích samozřejmě spousty pochval, gratulací a obdivu od fanoušků. Někteří si navíc neodpustili dodat, že na Hejnové není vůbec poznat, že má za sebou porod. Ta má sice na sobě na fotografii mikinu, ale opravdu se zdá, že na vysportované postavě nezanechalo těhotenství žádné veliké stopy.

Zdroje: Instagram Zuzany Hejnové, iDNES

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články