Zuzana Čaputová se toho nebojí. Odpovídala na zvídavé otázky diváků a zveřejnila nepovedené záběry

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Caputova Zuzana
Zdroj: Profimedia

Na konci letošního roku se až překvapivě odvázala. Nejprve na svém instagramu zveřejnila video, na kterém je zachycena řada nepodařených záběrů z jejích projevů. Poté se ještě zúčastnila hodinového rozhovoru, kde se nebála odpovědět i na velmi osobní otázky.

Zuzana Čaputová byla zvolena prezidentkou v roce 2019. Kromě toho, že je první ženou v čele slovenského státu, je také nejmladším člověkem, který tuto funkci na Slovensku vykonával. Před jejím zvolením pracovala jako advokátka a také občanská aktivista.

I prezidentce se někdy nedaří

Slovenská hlava státu je ve svém přístupu k této funkci velmi moderní. Sama je aktivní na sociálních sítích, dokonce se tam nebojí zveřejňovat i malé ukázky jejího soukromí.

K tomu došlo i na konci letošního roku. Prezidentka našich sousedů přidala na svůj instagram nepovedené záběry, které se jí během minulého roku podařilo nashromáždit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Pod palbou otázek

Den před Štědrým dnem zveřejnila online rozhovor se slovenskou moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Ptát se mohli i diváci, a to přímo vložením komentáře do videa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Prezidentka se nebála odpovídat ani na otázky ohledně jejího partnera Juraje Rizmana. Například uvedla, že jí její přítel chtěl dát k Vánocům tlakoměr, ale ona vůbec netuší proč. Zřejmě si asi myslel, že je toho na ženu v čele Slovenské republiky moc.

Ona si však přála něco jiného, a to župan, který je podle ní nepostradatelná součást její večerní garderoby. „Mám zimní a letní verzi. To je jak s gumami na auto,“ smála se v rozhovoru.

Žena z lidu se smyslem pro humor

Také na přítele práskla, že je velmi špatný kuchař, který se raději stravuje v restauracích. K dobru pak přidala historku, kdy se její milý pokoušel dělat mraženou pizzu na pánvi. Výsledkem byla napůl spálená a napůl zmrzlá pizza.

Komentující pod oběma videi byli jejím vystoupením nadšení. Vyzdvihovali prezidentčinu bezprostřednost a humor. Ocenili také, že si umí udělat legraci sama ze sebe.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články