Zuzana Bubílková si utahuje z Agátina těhotenství

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
zuzana bubilkova
Zdroj: Nextfoto

Zuzana Bubílková, moderátorka a televizní novinářka, která se v poslední době proslavila parodickými videi a fotkami na svém instagramu, už měla mnoho obětí. Po Dádě Patrasové a jejím alkoholismu, outfitu Radky Třeštíkové nebo svatbě Karlose Vémoly si nevzala na parádu nikoho jiného než Agátu Hanychovou a jejího nového partnera, Jaromíra Soukupa.


Agáta už je zase v tom

Její těhotenství, podle některých dohadů trvající déle, než vůbec s Jaromírem je, totiž strhlo pozornost většiny národa, samozřejmě především negativní. Agátin zvyk otěhotnět s bohatými muži a následně odejít za lepším je totiž už každému známý.

Potkalo to totiž už Mirka Dopitu, se kterým má syna Kryšpína, a Jakuba Prachaře, s nímž má pětiletou dcerku Miu. S Jakubem se rozvedla v roce 2020 a nyní, o dva roky později, oznámila světu onu velikou novinu.

S Jaromírem si zatím bezvadně rozumí, to tak ale po tak krátkém čtyřměsíčním vztahu většinou bývá. Soukup se svou novou láskou moc rád chlubí, a to jak jinak než na TV Barrandov, kde už pár týdnů běží pořad Agáta Jaromíra Soukupa. Agáta se na oplátku svým milovaným chlubí na sociálních sítích. Publicitu si užívají oba dva. V tomto ohledu se hledali, až se našli.

A stejně rádi upozorňují na Agátin stav. „O těhotenství už vím déle, ale neřeknu, kolik týdnů,“ vyjádřil se Jaromír snad ve strachu, že by se dohady o tom, že dítě nemusí nutně být jeho, ještě znásobily.

Zuzana Bubílková se opět trefuje do černého

A tak není divu, že se tahle žhavá informace dostala i k Zuzaně Bubílkové, a ta si samozřejmě nemohla odpustit na toto téma alespoň jedno krátké video. Natočila ho v redakci Blesku, kde se jí prý právě ptali, co si o těhotenství Agáty myslí. Zuzana samozřejmě pogratulovala, jak se sluší a patří.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Bubilkova (@zuzanabubilkova)

A nezapomněla dodat, že se těší na nové pořady na TV Barrandov: „Početí Jaromíra Soukupa, Těhotenství Jaromíra Soukupa, Porod Jaromíra Soukupa, Kojení Jaromíra Soukupa, Přebalování s Jaromírem Soukupem.“ To snad bude Soukup muset zapřemýšlet o rozšíření vysílací doby, aby se všechny pořady vešly.

Korunku tomu ale dodala Zuzana na závěr svým specifickým humorem. „A na to bude navazovat Agátina reality show Přebalování Jaromíra Soukupa. To v případě, že by se z nízké sledovanosti víte co,“ dodala.

Jako prakticky každý její rýpavý příspěvek sklidilo video samé pozitivní ohlasy a komentáře.

Zdroje: Instagram Zuzany Bubílkové, Blesk

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články