Zuzana Bubílková si udělala legraci z lascivní fotografie Báry Basikové. Rýpla si i do Markéty Pekarové Adamové

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zuzana Bubilkova
Zdroj: Profimedia

Královna popu Madonna se rozhodla ignorovat svůj věk a v poslední době často sdílí lascivní snímky s minimem oblečení. Naše zpěvačka Bára Basiková se rozhodla jednou takovou fotografií inspirovat a nechala se takto vyfotit.


Asi by to prošlo bez povšimnutí, kdyby Zuzana Bubílková nebyla právě v ráži.

Stará dobrá Madonna

Královna popu už bohužel se starou Madonnou nemá moc společného. Z jejích filtrů a zejména plastik si utahují lidé po celém světě a fanoušci už v podstatě neví, zda své bohyni fandit nebo ji ignorovat.

Fotografie na jejím instagramu již dost často nesouvisí s její tvorbou, ale mají provokovat. Což o to, na provokace jsme u Madonny všichni zvyklí, ale co je moc, to je moc.

Její sledující už dávají najevo, že toho mají také dost. Jeden z nich například napsal: „Co se ti to stalo?“ a během chvilky nasbíral více než 1 500 souhlasných like.

Jiní fanoušci se do svého idolu pustili, že by místo lascivních fotografií měla dělat kvalitní hudbu jako dříve.

Očividně je však Madonna stále pro některé inspirací a Bára Basiková se toho opravdu nebála.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Bubilkova (@zuzanabubilkova)

Basiková jako Madonna, Bubílková jako Basiková

Bára si z jedné z fotek vzala inspiraci a vyfotila se v postoji jako Madonna. A stejně jako zahraniční umělkyně se v tomto případě i naše zpěvačka dočkala rozporuplných reakcí.

Někteří ji pochválili, jiní nevěřili, že se jedná o aktuální foto. Našli se však i tací, kteří odsoudili toto jednání i vzhledem k věku zpěvačky.

Na fotografii si každý může udělat svůj názor a přesně tak učinila Zuzana Bubílková, ze které se pomalu a jistě stává postrach celebrit. Po Radce Třeštíkové a svatbě Karlose Vémoly to nyní schytala právě Basiková.

S blížící se zimou do toho však Bubílková šla v trochu jiném modelu, aby nenastydla, a doplnila jej ještě svetrem od Pekarové, která energetickou krizi vyřešila jednoduchou radou, ať si lidé vezmou svetr navíc.

Rozhodnutí, která z dam lascivní pózu zvládla nejlépe a která nejhůře, necháme už na vás.

Zdroje: Instagram Madona, Instagram Basiková, Instagram Bubílková, Page six

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články