Zuzana Belohorcová v roce 1998 soutěžila v Pevnosti Boyard. Poznal by ji tam málokdo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Belohorcova Zuzana
Marek Patek / CNC / Profimedia

Moderátorka, makléřka a v neposlední řadě krásná žena Zuzana Belohorcová je velmi aktivní na sociální síti Instagram. Obvykle se tam chlubí fotkami v plavkách z jejího španělského ráje, kde s rodinou žije. Nyní ale přidala pořádný retro kousek.

Zuzana Belohorcová žije už půl roku se svým manželem a dvěma dětmi na krásném Tenerife. Sociální sítě tak zásobuje především fotografiemi od moře. Teď se ale fanouškům pochlubila svými pracovními začátky.

Mladičká Zuzana

Krásná Slovenka začínala jako moderátorka počasí na slovenské veřejnoprávní televizní stanici STV. Poté přešla do soukromé televize Markíza.

Právě z této doby pochází snímek, který krásná blondýna přidala na svůj instagram. Jedná se o rok 1998, kdy bylo Zuzce dvaadvacet let.

Pevnost Boyard ji nadchla

„Moje začátky v TV Markíza a krásné vzpomínky na tento úžasný projekt Pevnost Boyard,“ napsala Zuzana ke snímku na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

„Super partička, adrenalin, chuť, odhodlání a nadšení všech zúčastněných z nové zkušenosti – příležitosti,“ zavzpomínala v popisku slovenská modelka.

Čím starší, tím lepší

Tu by ale v soutěži poznal jen málokdo. Má tam totiž blond vlasy střižené velmi nakrátko a také tehdy módní úzké obočí, které mění výraz celého obličeje.

Její sledující se jednoznačně shodli, že teď vypadá Zuzana zkrátka mnohem lépe, než tomu bylo před více jak dvaceti lety. Což může brát v podstatě jako kompliment.

„Zvláštní, jak některé ženy jsou s léty krásnější, a to jste přesně vy, Zuzko,“ napsala jedna z komentujících. „No teda, čím starší, tím krásnější,“ myslí si sledující jménem Viktoria a má pravdu.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články