Zuzana Belohorcová to schytala za foto těhotenského testu, a tak se nyní vrátila k fotkám svého těla. K dokonalosti má prý daleko

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová se umí postarat o pořádný rozruch mezi svými fanoušky. Aby toho dosáhla, tak na svém instagramu občas sdílí fotku, která odhaluje třeba pozadí. Nebo její nedokonalé tělo…

V červenci vyvolala rozruch úplně jiná fotka. Zuzana na ní neukazuje svou postavu ani žádné části svého těla. Dominantou fotky je totiž těhotenský test!

Dvojčata nebudou

„Při tomto druhu testování se většinou střetáváme s emocemi radosti a štěstí z pozitivního výsledku. Já mám pocity radosti a štěstí i z negativního výsledku,“ napsala k fotce.

„Ale zase jsem si říkala, že když to zvládla v tomto věku Halle Berry, zvládla bych to i já. A kdyby se zadařilo, určitě bychom vychovali další přírůstek… Tak miláčku, dvojčata nebudou,“ pokračovala Belohorcová směrem k manželovi Vlastimilu Hájkovi, se kterým má dceru Salmu a syna Nevia.

Jak se dalo očekávat, strhla se vlna reakcí. Její fanoušci jí přáli další miminko, jiní do ní začali rýpat.

„To bude přechod, Zuzi,“ napsala jedna sledující s odkazem na moderátorčin věk. A ostatní se přidali, že vynechaná menstruace v jejím věku znamená přechod.

Další sledující se do moderátorky pustili ještě více, a to přímo za obsah. Podivovali se nad tím, proč je vůbec nutné toto sdílet a že už je tato potřeba zviditelnit se moc.

Belohorcová se tak opět vrátila ke starým známým fotkám své postavy.

K dokonalosti má daleko

Ne, opravdu nejsme tak svérázní a nehodnotíme moderátorku. Takto ona sama popsala fotky svého těla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

„K dokonalosti to má velmi daleko, ale úsměv, pozitivitu,“ napsala pod sérii fotek.

Své sledující pak vyzvala k tomu, aby se měli rádi takoví, jací jsou. „Největší dar je zdraví,“ pokračovala.

Na rozdíl od fotky s těhotenským testem se u tohoto příspěvku dočkala velké pochvaly, že takto podporuje ženy a zdůrazňuje to, co je v životě nejdůležitější.

Zdroje: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články