Zuzana Belohorcová si užívá prosinec v teplíčku. Dovádí v plavkách i u vánočního stromečku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová je bývalá moderátorka pořadu Peříčko, který se dříve těšil velkému úspěchu. Nyní si užívá života v teplých krajích, kde také bude trávit Vánoce.

Na svém Instagramu se pochlubila videem, na kterém je vidět nejen ona, ale také její syn. Oba si užívají tepla, slunce a rodinné pohody. Zuzana je oblečená do jednodílných modrých plavek, její syn má plavecké šortky.

Zuzana se ráda pochlubí svou postavou

Na své postavě hodně zapracovala a nyní se může pochlubit výsledky. Na videu to není tolik vidět, sdílela ale také sekvenci snímků, na kterých ukazuje vypracovanou postavu. A užívá si života jako nikdy předtím.

Na videu předvádí různé pozice, na očích má sluneční brýle a za ní můžete vidět syna, jak vytírá podlahu a hraje si. Následně k ní přiskočí do vířivky a nechává se s maminkou vyfotit. Zuzana ale kromě toho vzpomínala také na Vánoce v dětství.

Zveřejnila černobílou fotografii, na které je jako malé miminko společně s maminkou vyfocena u vánočního stromečku. I z profilu maminky je jasně vidět, že je Zuzana celá po ní. Rodinné Vánoce u nich byly tradicí, na posledním snímku malá Zuzana krmí svou maminku kouskem čokolády.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Miluje rodinné Vánoce, pochlubila se snímky z dětství

K černobílým fotografiím připojila: „Vianoce boli vždy pre mňa najpeknejším sviatkom v roku… a tak ako ma poja s detstvom nadherne spomienky na tento krasny čas a na detstvo ako take, za čo dakujem mojim milovanym rodičom @lubobelohorec, ktorí vždy všetko robili s laskou pre Nas, tak sa to teraz mi snažíme dať našim deťom.“

Komentáře u příspěvku zněly zcela jasně – Zuzana je velmi podobná své mamince a je to dobře, že spolu měly už odmalička tak krásný vztah. I na snímcích a videu od vířivky se lidé těšili tomu, že je Zuzana po delší době zase spokojená.

Mnozí fanoušci ale nejsou spokojeni s tím, jak se občas jejich oblíbená celebrita prezentuje. V létě se jim třeba nelíbilo, že se Zuzana na sociálních sítích vystavuje bez filtrů a úprav fotografií. Ukázalo se, že vrásky se nevyhýbají ani jí. Podle některých totiž Zuzana shozením kilogramů také zestárla v obličeji.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články