Zuzana Belohorcová přemýšlí o změně účesu. Podle fanoušků vypadá s krátkými vlasy starší

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Nextfoto

Některé celebrity si zakládají na konkrétním vzhledu, který je s nimi spojený a stává se pro ně symbolem. Jiné ale nemají problém střídat každý měsíc styl oblečení nebo účes. Do druhé kategorie se řadí i slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová.


Ještě před několika lety si ji lidé pojili s krátkým, téměř až klukovským účesem. Blonďaté vlasy si ale později nechala Zuzana prodloužit.

„Mám ráda změny. Tento rok byl můj kadeřník Libor nadšený, že už jsem to měla delší, tak to měl na co dát,“ uvedla v roce 2018.

Její manžel z toho tehdy prý příliš nadšený nebyl, nakonec si ale na novou Zuzanu zvykl. Problém ovšem je, že si musí zvykat poměrně často. U jednoho účesu totiž Belohorcová dlouho nezůstane.

Už neřeší praktičnost

Když se v roce 2019 předvedla Zuzana lidem jako černovláska, dočkala se velké kritiky. Kupodivu ale na své původní krátké blond vlasy. Tehdy se ukázala sledujícím v paruce podobné účesu Wednesday Addams.

Fanoušci se tehdy podle Blesku shodli na tom, že černá barva Zuzaně sluší a že je to rozhodně lepší než to, co má na hlavě klasicky. Někdo napsal, že to chmýříčko nevypadá vůbec dobře, jiní doplnili, že má vlasy stále podivně splihlé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

K tmavé barvě nakonec nedošlo. Zuzana si nicméně nechala vlasy o něco prodloužit. „Je pravda, že jsem přemýšlela, zda si nechám krátké, protože je to praktické a pohodové. Vyfoukám je a za tři minuty jdu,“ řekla v rozhovoru pro iDNES. Nakonec se ale rozhodla, že změna je život.

Další prodloužení?

V současné době má Zuzana vlasy sice o něco delší než tehdejší klukovský účes, stále ale není spokojená. Dokonce teď přemýšlí, že by si nechala vlasy prodloužit o něco víc a možná šla konečně i do tmavší barvy.

Fanouškům na svém instagramu pomocí aplikace ukázala, jak by s dlouhými vlasy vypadala. Pak je požádala o názor. „Vlasy jsou korunou každé krásné ženy,“ uvedla u fotografií. A podle sledujících by měla rozhodně do změny jít.

„Jako Kylie Minogue vypadáte s těmi dlouhými vlasy. Doopravdy vám to sluší. A samozřejmě vám to také ubralo pár let. Já jsem ve vašem věku též přemýšlela o prodloužení. V těch krátkých vlasech zkrátka všechny vypadáme starší,“ napsala jedna z fanynek pod příspěvek.

Zda se jejími slovy nakonec Zuzana inspiruje, to zatím není jasné. Očividně nad tím ale přemýšlí. A co jiného by ji mělo pomoci s rozhodnutím, když ne slova jejích věrných fandů?

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články