Zuzana Belohorcová pozvala na Tenerife své rodiče. Všichni si tam užívají luxusu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
belohorcova zuzana
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová je provokatérka každým coulem. Od chvíle, co koupila domek na Tenerife, sdílí jednu fotku za druhou. Luxus, ve kterém žije, jí mnozí závidí, a nenechají na moderátorce nit suchou. Ona si však z hejtů nic nedělá a užívá si života plnými doušky. V březnu onemocněl její tatínek a Zuzana to velmi těžce nesla. O to větší radost má z jeho uzdravení. V rámci rekonvalescence ho i s maminkou pozvala k sobě domů.

Dle fotek a přiloženého videa si rodiče pobyt v luxusu více než užívali.

Místo oslavy obavy

Nedávno ale Zuzaně do smíchu moc nebylo. Zrovna měla narozeniny a mohla slavit ve svém luxusním domě, místo oslavy však žila ve strachu. Její tatínek byl totiž v nemocnici.

Aby toho nebylo málo, onemocněla i matka z manželovy strany, a tak toho na Zuzanu bylo opravdu hodně.

„Bylo to takové náročnější období z jedné i druhé strany, ale jsem ráda, že už je v pořádku Vlastíkova maminka i můj otec,“ svěřila se Zuzana.

Její tatínek byl na chirurgickém oddělení v žilinské nemocnici, které Zuzana poděkovala ve svém příspěvku. Její fanoušci byli z příspěvku nadšení, protože se jednalo o dojemný záznam celého pobytu tatínka v nemocnici včetně jeho šťastného návratu domů.

Z příspěvku bylo patrné, že se Zuzana o svého tatínka velmi bála, a tak je jasné, že ho chtěla mít poblíž. A kde jinde se zotavit po nemoci než na Tenerife ve vířivce?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Rodiče si luxus užívají

Všechny nové příspěvky na profilu Zuzany jsou plné lásky a optimismu! Na videu, které Zuzana doplňuje láskyplnými slovy o rodičích, je vidět, že se mají u své dcery jako v pohádce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Večer ve vířivce, usměvavé a opálené tváře, sklenička v ruce a dcera po boku. Co více si rodiče mohou přát? A Zuzana si blízkost svých rodičů užívá také naplno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Při pohledu na Zuzaninu maminku je hned jasné, odkud zdědila svůj půvab. Tatínek na fotkách vypadá odpočatě a pobyt u moře určitě pomáhá jeho rekonvalescenci.

Zuzana fotku nadepsala slovy, jako jsou láska či pokora, což jistě vzhledem k událostem posledních týdnů myslela zcela upřímně.

Zdroje: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články