Zuzana Belohorcová nafotila plavky se svou 13letou dcerou. Salma by se mohla modelingem živit

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Nextfoto

Dcera Zuzany Belohorcové roste do krásy. A sama si to nejspíš velmi dobře uvědomuje. Dokonalou ukázkou toho je i plavkový editorial, který společně s maminkou nafotily pro jeden slovenský časopis.

Salma Hajek je sice teprve třináctiletá dívka, už teď je ale kráska k pohledání. Její maminka je pyšná na to, jak ji vychovala.

„Já jsem v šestnácti letech nevěděla, co je řasenka nebo nehtíky. Ale taková je doba a musíme se tomu přizpůsobit. Ale myslím si, že moje děti jsou skromně vychované, uctivé, nápomocné, a tak to má být,“ uvedla nedávno v rozhovoru pro Extra.

Sexy maminka, krásná dcera

Zuzana Belohorcová se s posledním úspěchem pochlubila na svém instagramu. Připomněla fanouškům, že s dcerou nafotily snímky do časopisu a vybídla je, aby si je prohlédli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Ona i Salma na fotkách představují nejmodernější plavky a vysvětlují lidem, jaké jsou letošní trendy. Někteří sledující uvádí, že by Zuzanu na snímcích snad ani nepoznali.

Kdo ví, čím se jednou bude živit?

Salma Hajek by se z fleku mohla modelingem živit. Je jasné, že s přibývajícím věkem poroste ještě více do krásy. A jelikož se kamer a fotoaparátů nebojí, prakticky nic jí nebrání v tom, aby se v showbyznysu pohybovala.

Dívka ale spíše tíhne k tanci. Ten předvádí na svých sociálních sítích, především na instagramu a tiktoku. Zuzana tak zatím není schopná říci, čím se její dcera jednou bude živit. Koneckonců je jí teprve 13 let, času na rozhodnutí má ještě dost.

Zdroj: Instagram, Extra, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články