Zuzana Belohorcová dostala poukaz na kabelku za téměř 130 tisíc korun. Více by ale ocenila něco praktického

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová se sice už nevěnuje moderování žádného televizního pořadu, její fanoušci ji ale mohou sledovat na sociálních sítích, kde mohou vidět střípky z jejího života.

Vánoce jsou skvělou příležitostí ukázat, jaké dárky jsme pod stromečkem našli a kdo nás potěšil, nebo naopak zklamal. Zuzana se pochlubila ručně vyrobeným dárkem, který jí sice udělal radost, ale také ji přinutil přemýšlet nad tím, co doopravdy chce.

Zuzaně to u vánočního stromečku velmi slušelo

„Kreativita mých dětí a manžela nemá hranic… Tak tento dárek mě fakt pobavil… A to podání lásky moje a channel s dvěma „N“ je nejvíc… Ale upřímně miláčku @scuderiaboys,“ uvedla ve svém příspěvku, ve kterém se pochlubila nejen dárkovým poukazem.

„Víc jak drahou kabelku, kterých mám doma pár (a úplně mi to k životu stačí) raději koupíme do baráčku něco potřebného a pro nás důležitého, ale moc potěšilo,“ poděkovala za originální dáreček, který ji podle jejích slov hodně potěšil.

Zároveň je ale vidět, že se zamyslela nad tím, že drahé kabelky ani další oblečení nepotřebuje, raději ocení něco do domu, kde to budou moci využít všichni členové rodiny. Na poukazu je přímo napsané, že si má koupit kabelku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Belohorcová si váží takových dárků

Chanel je známá značka, na poukazu je ale vidět „chyba“ v názvu, který rodinka Belohorcové napsala jako „channel“. Poukaz je na pět tisíc euro, v komentáři je pak zmíněno, že to by na kabelku ani nestačilo, protože Chanel podražil.

Zuzana u stromečku sedí s poukazem v ruce, kolem sebe má rozbalené dárky, spoustu balicího papíru a na sobě má červené oblečení, aby ladila k vánočnímu stromku, který má ozdobený červenými mašlemi.

Z jejího výrazu je patrné, že si tento dárek velmi užívá, i když z něj vlastně vůbec nic mít nebude. Její rodinka ale má smysl pro humor stejně jako Zuzana, takže není divu, že se právě tímto darem pochlubila na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články